» Poradna » Programy

C# List

Zdravím, potřebuji pomoct s tímto programem.Zadaní:Vytvořte generickou kolekci List<>, která bude obsahovat názvy osmi stanic metra.Aplikace bude umožňovat:• Přidat novou stanici do Listu<>, kterou uživatel zadá. Přidáme ji pouze v případě, že ji seznam ještě neobsahuje.• Smazat zadanou stanici, pokud existuje.• Zapsat obsah Listu<> do textového souboru.Zatím mam jen toto:using System;using System.Collections.Generic;using System.Linq;using System.Text;using System.Threading.Tasks;namespace ConsoleApp2{ class Program { static void Main(string[] args) { List<string> stanice = new List<string>(); stanice.Add("Anděl"); stanice.Add("Můstek"); stanice.Add("Narodní"); stanice.Add("Ulice"); stanice.Add("Smichov"); stanice.Add("Radlicka"); stanice.Add("Florenc"); foreach (string hodneStanic in stanice) { Console.WriteLine(hodneStanic); } Console.ReadLine(); } }}Otazka: Vůbec mi nejde přidat stanici nebo odebrat a taky nevím jak to zapsat do txt. Prosím o radu.

Odpovědi na otázku

Co znamená, že ti to nejde přidat nebo odebrat?

Texťák:https://stackoverflow.com/questions/15300572/saving... Na ty další věci by se mohl hodit tenhle link:https://msdn.microsoft.com/en-us/library/system.linq... (v=vs.110).aspxNo a obecně, stačí popřemýšlet na co se zeptat googla. Neexistuje problém, který by nebyl vyřešený na stack overflow

Jakto že ti nejde přidat stanice, když jich tam přidáváš 8 ???