» Poradna » Programy

C++ GUI knihovna

Dobrý den, mám udělaný mp3 player přes grafickou knihovnu SFML , ale zjistil jsem ,že to není přesně to co bych chtěl. Neznáte nějaké malé knihovny pro GUI( něco malého, něco co nepotřebuje několik GB jako QT). Předem moc děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

SFML je zdaleka najkompaktnejsia komplexna kniznica s mnozstvom uzitocnych how to. ine kniznice su rozbite, potrebuju schopnost koexistencie a pod.pre mp3 skus kniznice vlc alebo fmod

"něco co nepotřebuje několik GB jako QT"Několik GB? WTF! Instalace SMPlayeru má cosi jako 20 MB, po instalaci 80 MB. QMMP má asi 15 MB - taky QT:http://qmmp.ylsoftware.com/index.phpNapadly mně WXwidgets, ale ty už se snad berou jako zastaralé...

No nevím, ale když jsem chtěl nainstalovat QT z officiální, tak to chtělo po mě 8 - 20 GB paměti.

jo ty myslíš nějaký ten vývojový toolkit? Ten může být větší i když 8-20 GB mi přijde trochu moc - otázkou ovšem je, co všechno jsi chtěl stahovat. Pokud vím, tak mnohé ty nástroje jdou sehnat samostatně - QT Designer, QT Linguist apod. Ale já se o to zajímal ještě v době, kdy to bylo pod záštitou Nokie, nevím jak teď.S těmi 20 (80 MB) jsem myslel velikost výsledného programu s přibalenými QT knihovnami, tak aby to uživateli hned jelo.

Co se týká grafických frameworků, tak kromě Qt doporučuji Juce:https://www.juce.com/learn/getting-startedPro práci s multimédii, tj. obrazem a zvukem, asi to nejlepší, co existuje.