» Poradna » Mobily

Bzučení v reprácích při pohybu myší

Dobrý den, nevíte, proč když hýbu s myší, slyším v reprákách takové bzučení ? někdy i pískání Děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Jednotlivé obvody se vzájemě ovlivňují - ono ani není divu - vše je nahuštěno na sebe a odstínění a náležitá filtrace zase stojí peníze...Řešením je externí usb zvukovka která je umístěna mimo PC atd.

Na integrované zvukovce Realtek HDA jsem změnil ovladač na verzi 6.0.1.6050 a pak to přestalo. Experimentuj

Řešil jsem to před dvěma lety - správná kombinace ovladačů zvukovky, grafiky a myši. Byl jsem z toho tenkrát úplně šílený