Bzučení pc

Dobrý den, mam takový problém s hlučností pc. Stary pc jakoby bzučelo a ja nevedel co to je. Tak jsem se ho zbavil. Koupil jsem si novy s kvalitní bednou Fractal Design define R6 s doměním že budu mít konečně tichý pc. A ono to bzučí úplně stejně. Všechny komponenty jsou nove kromě Ramek, ale ramky asi nevydávají takový zvuk. Není možné ze to způsobuje třeba prodluzovacka, ktera je napojena na dalsi prodluzovacku ? Nebo ja uz nevím. Děkuji za případné typy

Odpovědi na otázku

A to jako nedokážete určit z čeho to jde? Pozvěte si někoho, kdo má ještě v pořádku sluch a ten vám to za 5min určí!. Stačí otevřít bednu, případně vypínat to co není potřeba, nebo to měnit. PS: Pokud máte opravdu nový PC, tak je to o to jednodušší, ne? Moc věcí to asi dělat nemůže. Z nového PC leda cvrkot cívek. Pak máte asi stejné repro, takže kontrola. Nebo výměna té prodlužky, 100Kč vás nezabije, když jste kvůli nějakému bzučení vyměnil celý PC.

Dneska si to teda jeste poslechnu. U toho staryho to bylo nekde u cpu nebo ram s fakt to neslo poznat odkud to jde.

Dost podstatný je, zda to bzučí v klidu nebo jen v zátěži. Pokud v klidu, tak by neměl být problém přijít na to co to je, pokud v zátěži je to těžší, hlavně to můžou být cívky na grafice a s tím nic nenaděláš. Konfiguraci - komponenty toho PC sem můžeš hodit ?

monitor? stare CRT umi pekne bzucet

Mám krásně tichý počítač. Když nedělám nic náročného, tak není slyšet. Pak byl jednou slyšet až jsem pro jistotu vše přenastavil. No a zvuk přišel znovu. Bylo to topení... :) U tichého kompu je nepříjemné to, že člověk najednou slyší všechno kolem.