» Poradna » Mobily

Bypass Huawei Y6 II

Zdravím, potřeboval bych pomoct s bypassovanim telefonu. Všechny videa na ytb radí abych stáhl programy ale nejdou otevřít ani spustit složce "Download". Nevíte co s tím prosím?

Odpovědi na otázku

Co to znamená "bypassování telefonu"? V oboru mobilních telefonů se pohybuju už dost dlouho (skoro 20 let), ale o bypassování telefonu jsem ještě neslyšel :)

Dle meho ma na mysli FRP bypass...

Aha, to měl napsat rovnou, že má kradený telefon :)

Urcite zapomnel, na jaky ucet to bylo prihlaseny, pripadne heslo, pripadne oboje. Nebo nejakou jinou verzi stejneho pribehu. Z mistni poradny u me vede ta verze, ze tazateli legalne koupeny telefon ukradli, kolega tazatele ho nahodou nekde nasel, samozrejme okamzite poznal, ci ten telefon je, tak ho tazateli vratil, jenze predtim se uz do nej hnusnej zlodej stihl prihlasit a ted, kdyz ho ma zpet majitel, chce telefon zlodejuv mail a bez nej odmita fungovat. Kdyz tohle clovek cte, prestava se divit, ze sel nekdo na policii nahlasit, ze mu ukradli marihuanu...

mohu říct jen jedno,pokud je mobil kradený i když se provede tzv. baypass a bude se použivat tak ho policie stejně najde. Baypass je složitý ukon ,a pokud nekdo nejakým spusobem nema prihlasovaci udaje tak mu nezbývá nic jineho...

ps:ten kdo baypass provede ulechči praci policii, v připadě že je mobil kradený

Vrat telefon zakonnemu majiteli!

Tady se člověk teda dočká rady... jedná se o mobil který mi dal můj otec jako náhradní a ten opravdu nekrade :D Jenže tam byl přihlášený a svůj gmail si nepamatuje. Takže prosím znovu poradil by mi někdo jak na to?

At si tvuj tatik vzpomene nebo obnovi heslo.

Kdyby si vzpomněl tak řady neztrácím čas

A na co si nemuze vzpomenout? Ucet, heslo? Tyto ochrany tam nejsou jen tak pro srandu.

V nejblizsi zastavarne budou urcite znat nekoho, kdo vi, jak na to...

Ok, pokud je mobil jeho, tak jediná možnost, vzít fakturu a jít do autorizovaného servisu. Tam mu to odemknou.

Mobil jen právoplatně mého otce, tak si ty řeči o krádeži nechte ;)

Pak nevidím žádný důvod proč nekontaktovat google s obnovou hesla. Způsobů jak jej provést je spousta..

Pokud neměl nastavené nějaké metody obnovení hesla, tak přes Google ho nijak nezíská