» Poradna » Web a internet

Bypass Anti-VPN

Zdravím,chtěl bych se Vás dotázat - nevíte někdo, jak se dá obejít plugin "Anti-VPN"?VPN používám skoro permanentně, jak na mobilu, tak na pc - NordVPN. Jedná se o různé hry, které to blokují - ovšem u těch mi to je jedno, ale spíše mi jde třeba o Minecraft - tam má ke každé IP hráče přístup pomalu každý blbec, každé hloupé dítě, zkrátka kdokoliv... Proto by mě zajímalo, jde tento plugin nějak obejít, když nepočítám vypnutí VPNky? Předem díky za odpověď.

Odpovědi na otázku

A to že má někdo přístup k IP vadí přesně čemu?

U velkých serverů nijak, tam to je dobře řešené, nevedou to tam děcka ze základních škol...Ale měl jsem na mysli české servery, popř. random servery, kde hraje sotva pár lidí. A proč mi to vadí? Nepotřebuji mít blok na mé IP, když to tam rozdávají jak na běžícím páse? Respektive, když třeba poskytovatel bere IP ze zahraničí, prdnou ti permanentní blok kvůli "VPN"? Nepotřebuji, aby každé děcko vědělo, kde přesně bydlím? Důvodů je dost.

A jak by asi tak nějaké děcko zjistilo, kde bydlíš? Z IP se dozví nanejvýš, jakého máš poskytovatele internetu, nic víc.

Z IP adresy tvou adresu nikdo nevyčte.A pokud jsi někde za něco blokovanej, tak se nechovej jak blb a nikdo tě blokovat nebude.Ta nejjednodušší řešení většinou bývají ta nejlepší.

Ono když ten poskytovatel má sídlo v dost malé vesnici, tak de facto "vyčte". To už si rovnou mohu dát na sociální sítě mou adresu a je to stejné.Ale o to by ani nešlo, spíš mám na mysli tu blokaci.-> Když má člověk dynamickou, má ji více lidí - nemůžu za to, co dělá někdo jiný, kvůli kterému pak je zablokovaná. Když si vzpomenu na intr, tak tam se taktéž vždy našel nějaký trouba, který dělal co nemá a kvůli němu to "schytali" všichni... Pak když to vezmu třeba z jiné strany, zabanují ti IP za "VPN", i když žádnou nemáš, akorát poskytovatel přebírá IP ze zahraničí, za to taky nemohu. Stejně tak, když je člověk v zahraničí na nějakou dobu... A když se chce slušně člověk zeptat, zda to neodblokují, dostane další blokaci za aroganci, za obcházení blokace a další kupu blbostí.Jasně, nemusím to hrát, ovšem ne vždy chci hrát pouze příběhovky, nebo csko a rád si i zahraji ten Minecraft

Nijak a vlastně úplně snadno. Celé tohle VPN blokování funguje na principu, že mají seznam IP adres těch VPN serverů. Následně při připojení vidí IP adresu odkud se připojuješ. Buď tvojí a nebo když jdeš přes VPN tak ip toho VPN serveru. No a když je ta IP adresa na tom jejich seznamu, tak prostě blok.Obejít to lze úplně snadno. Musíš použít VPN server, který není na tom jejich seznamu. Což je problém, protože všechny velké poskytovatele VPNek na tom seznamu jistě mají. Možná bude fungovat nějaký malinký vpn poskytovatel, nebo ještě lépe. Někde si pronajmi VPS server a rozchoď si tam VPN server a připojuj se na něj a komunikuj přes něj.

Zkusím se tedy kouknout třeba na nějaké méně známé VPN servery, nějaké určitě najdu.Díky za odpověď týkající se mého dotazu.

Kdysi jsem nasel neco, co se jmenovalo Ceske vpn. Provozoje to nekdo zdarma a v cr maji asi 2 servery... Ty by nemuseli mit na seznamu

Davidečasto narážím na podobné problémy jako Ty.Bohužel je to tak, existují veřejné blacklisty, nak terých už figurují velcí poskytovatelé VPN (i placení). Což je blbé, protože si platíš - a nakonec jsi zase na začátku.Řešení:1) Nepoužívat weby a hry, které Tě blokují. Je to sice nepopulární řešení, ale začínám se s tím učit žít2) Pokud jde o weby, stačí používat nějaké free proxy. Jakmile ji bloknou nebo přestane fungovat, zkusíš jinou. Je to opruz, ale co můžeme dělat3) Dohodnout se s nějakým kámošem (nejlépe bydlícím hodně daleko), aby si udělal vpn server pro Tebe. Ty pro něj na oplátku uděláš to samé.Rázem máš další IP, která snad není na blacklistu. Je jasné, že tohle můžeš udělat pouze s někým, komu naprosto důvěřuješ.4) Hledat další VPN "poskytovatele" - ehm... nebudu to rozebírat tady na nezabezpečeném prostředí, ale asi chápeš, kam tím mířím. Existují denně aktualizované seznamy různých strojů na světě (které nejspíš někdo prokopnul).. ale zas platí - můžeš tomu důvěřovat?