» Poradna » Ostatní

Button +1 ve vyhledávání, jak zapnout?

Na internetu i zde se psalo ohledně Google tlačítka +1. Stále se mi nedaří žádným způsobem zobrazit ve vyhledání komu se to líbí atd. jak je zobrazeno na screenech. Zkoušel jsem všechny prohlížeče, vyhledávání na google.com příhlášený i nepřihlášený zkusil aktivovat v experimental labs +1 button který tam je a stále nic.

Poradí někdo jak zobrazovat ve vyhledávání kdo dal +1 ?

Díky

Odpovědi na otázku

Poradí někdo ?:)

Aktivuj si to na webu http://www.google.com/experimental/,... ale v takové opeře mi to vůbec nejde. Co se dá dělat, obejdu se bez něj...