» Poradna » Programy

Bugnuté hlavní menu hry Welcome To the game II

dobrý den mám takový malí problém . Mám hru Welcome to the game II jeddnou když sem ale hru vypnul alt f4 tak při dalším zapnutím byla bugnutá hlavní menu.vůbec tam nebyly nápis na prokliknutí nevim jak to vyjádřit. prostě tam v main menu nebylo nwe game, continue, options atd. reinstal nepomohl. prosím jak hře smazat její config ?

Odpovědi na otázku

Hlavně máš "velkí" problém v gramatice.

No asi bych za slova obsahujici bug, lag a drop zavedl rovnou ban... a smazani dotazu kdyz to neumi napsat jako clovek :)

Reinštal ti nepomôže, pretože hra si (pravdepodobne) ukladá tvoje nastavenia v inom adresári (často Documents & Setting), takže po preinštalovaní a spustení hry sa tie nastavenia ihneď načítajú.Takže hľadaj a vymaž tie svoje súbory z hry.