» Poradna » Mobily

Budu mít OnePlus One, půjde 3G nebo 4G v čr na tomto telefonu?

Dobrý den, objednal jsem si OnePlus One, ale teď mi došlo, že nevím zda bude na 100% fungovat v čr na síti. Zde jsou nějaké specifikace: Network GSM, WCDMA, FDD LTEBand GSM: 850/900/1800/1900MHz , WCDMA: Bands: 850/900/1900/2100MHz, LTE FDD: Bands: 2100/1800/2600MHzMám na SIM-ce normálně internet v mobilu (3G), tak mě zajímá, zda to pojede i nadála v tomto telefonu. Telefon je odemčený na všechny SIMkarty. Díky

Odpovědi na otázku

Jestli se nepletu tak podporuje FDD-LTE: 1800 / 2100 / 2600 MHz,ty udaje co maš jsou od nakyho překupnika kterymu je šumafuk že budeš hodně překvapenej.

Je přímo zde: http://www.oppomart.com/oneplus-one.html/ ..Bude mi tedy telefon fungovat ma 3G ? A wifi by měla být bez problému ne?

3G atd samozřejmě bez problemů ale LTE jen doplnkove frekvence,celkem sranda když v diskuzich vidim někoho jak hodla koupit ONE a neví že u LTE bude překvapenej - nepojede mu všude mimo město si s LTE neškrtneš.

Takže 4G mi pojede jen vyjímečně ve městěch a 3G a WiFi je bez problémů, pokud to chápu dobře.

Jo jasně,ONE je novej model OPPO a Oppa se sem tahají pěkně dlouho,jinak pěkný hype to OPPU šlo vždy vynikajicně,ne že by to byly špatný modely ale trik s nasazenim supernizky ceny a nasledně dostupnost jenom přes předobjednavky a pro omezenej počet lidí,přitom shopy v ty době narvaný modelama za uplně jinou cenu ,to už tady bylo...

celý oppo ,za tu cenu co totiž při hyppe uvodu uvaděli si to koupi lidi na svatyho dyndy - shopy jsou zasobovaný dobře,že když jsem se ptal jestli mně pošlou 10 kusů tak žadnej problem - mam oproti normalni ceně - normalni neni v čechach ale činskej shop, slevu 20 dolarů+dopravu zdarma.Tam nejde o uspokojeni poptavky,jde o to že na jejich shopu za tu startovačku to prostě v dohledny době nekoupite jeden kus..500 by už problem pokud by jste byl jejich obchodní partner není problem.

3G je dosluhující síť. Do konce roku budou pokryty kdejaké kouty v celé ČR 4G všemi operátory. Wifi bude tudíš z 90% nanic.

WIFI bude v čr nanic až tehdy až budeš mit datovej tarif minimalně 15 giga..Protože až ti operator nasadí FUP a i když budeš na LTE se budeš plazit rychlostí edge tak ještě vezmeš zavděk rychlostí free wifi když budeš sedět na nějaky zahradce.S celym LTE se budeš moct totiž vyfotit jakmile nasadí FUP a ty budeš mit nějakej žebrackej tarif ala 5 giga a to si ještě někteří pošušnavají kolik mají dat..

Mám OPO a LTE mi nejede :( v Brně,protože Brno+Praha používá 1800Mhz a OPO 1800Mhz nepodporuje :( Testovano v Brne a okoli.. (Psáno na Edge :( )

A kde jsi to kupoval? Ofiko z OnePlus.net? Na https://oneplus.net/support píšou, že 1800 podporují. Tak teda fakt nevím.

OPO podporuje LTE 1800MHz !!!! V Brně jede normálně až 65Mbit