» Poradna » Programy

Budou fungovat hry pro Xbox 360 na Xboxu One?

Zdravím, chtěl bych se zeptat. Mám doma Xbox one a když si koupím hru nebo ovladač k Xbox 360, tak jestli mi to bude fungovat nebo ne. Předem děkuji za odpověď.//"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou."//

Odpovědi na otázku

Nechci být arogantní, ale zkusil si hledat na internetu?

nemusis hladat "na internetu", ked ides kupit hru, tak snad je tam napisane, s akou konzolou je "kopmaktibilna" (asi na 4x som to napisal takto nespravne :D)