Budget PC sestava

Dobrý den, bude tato PC sestav fungovat, popřípadně co byste vyměnili..https://www.czc.cz/247331,200384,213703,2225... Díky za odpověď

Odpovědi na otázku

Pardon, místo ryzen 3 1200 tam ma byt ryzen 3 2200g

Proč integrovanou grafiku, když je tam dedikovaná?

Vz´ždyt tam je dedikovaná rx 570...

Proč bys kupoval Ryzen 3 2200G,když tam máš grafickou kartu???

prosím, koukněte se na upgrade sestavy je níže

Protoze u 2-gen Ryzenu proste jsou k dispozici v tomhle segmentu 2200G/2400G.A 1-gen R3 jsou slabsi nez 2200GNiz je jenom Athlon 240GE ale to je 2c/4t tak precejenom ta 4c 2200G je lepsi variant.

Co se tyce CPU, tak s tvym budgetem lepsi moznost nemas. Vyrazne lepsi jsou o temer tisicovku drazsi. Athlon 240G je levnejsi a single-core/dual-core vykon +- to samy ale proste kdyz si neco na backgroundu cucne Windows, Antivir, Update tak to proste u hrani na 2c/4t pocitis vic nez na 4c.Kingston A400 je totalni shit vicemene bez cache. Tedy vetsi lagy u sekvencniho zapisu pac WIndows posila vic nez je disk schopen zpracovat nebo "schovat do cache".Treba Intenso (a to se divim ale mam jich uz pres 10 ks v ntb/desktopech) maji 512MB cache a docela bezi, i random r/w maji slusne.Patriot Burst je pomaly SSD ale porad lepsi a min chybovy nez A400.V entry level Intenso HIGH maji 120/240/480GB ale jsou mirne rychlejsi nez trida TOP 128/256/512GB. A Intenso HIGH stoji o dost min nez TOP.Taky entry-level Gigabyte jsou podobne rychle ale nova generace stoji o 30% vic nez predesla.Co se tyce RAM, za ty prachy mas Kingston (jsou CL15 misto CL16 tedy u stejne frekvence mnohem lepsi) a to jsou RAM co se neposerou, jsou stabilni a tedy nemas i nahodni BSOD. A pokad neplanujes dokoupit dalsi 8GB modul tak ber 2*4GB pro dual channel (do +10% fps) a 2x4 GB stoji tak o 100Kc vic nez 1x 8GB https://www.heureka.cz/Co se tyce GPU, tak tam moc nemas na vyber v budget segmentu.Ale osobne bych na tvym miste proste mrsknul prdeli a tech nekolik tisic si vydelal.

SSD Apacer raději 480GBRAM je lepší 2x4GB místo 1x8GBZdroj bych vzal jinej.Lepší bude Seasonic M12II-520W

Seasonic bude lepší? Fortrony jsou velice kvalitná, Hydro G řada je na tom kvalitativně téměř jako topový Corsair RM a nebýt krátké záruky tak by byl lepší volba než Seasionic Focus Gold! Tohle ale není G řada. Ve stejné ceně má buď bronzové EVGA nebo BeQuiet 9, který bych v této cenové relaci zřejmě upřednostnil. On ale v budget počítači může být dobrý i Corsair VS (baví se o 2018 řadě, ne o starších, které a základě letitého měření lidé nedoporučují) i když je to jen 80+ tak třeba 650W varianta měla lepší účinnost než bronzový Seasonic SS-620. Tu 650W varantu má za cenu toho vybraného zdroje, 550W vyjde o 200 méně a má možnost koupit lepší SSD.Vyhodil by HDD a to malé SSD, to sou 2000, 200 ušetřené za zdroj, přidá 500 a má Patriota 960GB, případně přidá tisícovku a má 1TB NVMe Intel 660p

Zdravím, k čemu je počítač přesně určen a jaký je rozpočet? Jak již bylo řečeno kupte si 2x4GB místo 1x8GB RAM (https://www.czc.cz/hyperx-fury-black-8gb-2x4... ) a zdroj vzít jiný. Pokud chcete můžete OS získat i jiným a levnějším způsobem, třeba na Aukru.

A proč platit vychcánkům na Aukru za warez, když ho může zadarmo ukrást?

Ne!2x 4 GB je kravinaApacer AS350 je taky kravinaK čemu ta svítící bedna?

Hlavně neposlouchej rady 2x 4 GB, to je pichovina, kterou vymýšlejí jedinci po lobotomii. Budeš je časem prodávat horko těžko. Lepší je koupit 1x 8 GB a později dokoupit druhý modul.SSD tento, nebo jeho M.2 verzi (oboje je SATA): https://www.czc.cz/wd-ssd-blue-3d-nand-2-5-5... Zdroj, spíš bych připlatil za model s delší zárukou (CX450M nebo Focus 450):https://www.czc.cz/seasonic-ssr-430st-t3-430... https://www.czc.cz/corsair-cx450m-450w/21183... https://www.czc.cz/seasonic-focus-450w/25248... https://www.czc.cz/seasonic-focus-plus-gold-... Pokud chceš zkusit dostat z Ryzenu 3 1200 vyšší výkon přetaktováním,, tka budeš potřebovat chladič Fera https://www.czc.cz/silentiumpc-fera-3-he1224...

A koho to zajímá? Za rok se 2x4 GB za rozumnou cenu nezbaví a budou stejně bezcenné jako 1GB a 2GB DDR3. Koupit 2x4 GB je šetření na nesprávném místě. Raději 1x 8 GB dual rank než dva jakékoliv 4GB moduly.

Budget to je samec od Bagety?Alebo kto nesku*vi svoju krasnu matercinu aspon o jeden amerikanizmus, neni Adidas?

A ještě úplně blbě.

Budget PC sestava? Víš co je to budget? PC sestava nemůže být budget. Jaký máš na tu sestavu budget?

Jakej rozpočet (anglicky budget) na to máš ?

Zamysli se nad tou větou co jsi napsal. Buď ji napiš celou anglicky,nebo celou česky. Taky říkáš "babi a dědo přejeme happy Vánoce" ? Nebo "šel jsem po street a potkal známého ??

Ale on nepotklal známého. On se na strýtu mýtnul s homie.

HAha, meleš píčoviny a myslíš si že je to vtipný

Tak se pochlub mamrde. já si jen dělám srandu z frikulína, který má problém formulovat myšlenku v rodném jazyce.