» Poradna » Ostatní

Bude web živě.cz alespoň v nejbližších 10 let zdarma ?

Ptám se proto, protože stále čtu pesimistické články, že atraktivní weby se do budoucna zpoplatní, někde už k tomu došlo a web se vám odemkne až po zaplacení (viz. např. časopis Reflex...)

Odpovědi na otázku

Pavelko, nepropadej skepsi. Sám sis odpověděl - tato prognóza se bude týkat jen atraktivních webů.

Kterých například ?

Jak Pavelka píše, např. Reflex. Když se podíváš kolem, pro většinu národa je (bohužel) nejatraktivnější třeba blesk.cz nebo ahaonline.cz. Škoda, že je nezpoplatnili hned při spuštění.

Tak v tom jsme za jedno ! A ještě by mohli zpoplatnit vysílání TV Nova ... stčilo by od 18:00 nahoru, 7 dní v týdnu a .... tenhle národ by možna opět začal normálně žít a myslet ....

Justin:B: Trochu ti závidím ten neopodstatněný optimismus. Obávám se, že pro to, co zbylo z tohoto národa, už je na všechno pozdě. Ale až dostanou rozum a pochopí, jak jsou hloupí, snad se lidi opravdu ještě vzpamatují.

Situace je sice špatná, nikoli však beznadějná. To máš jako s pubescentama, vezme se jim Facebook, párkrát se jim flákne po tlamě a ono to půjde .... stejně tak jako tento národ prostě potřebuje drába a bič nad sebou. Podívej se do minulosti ....

To máš pravdu. Jenže zatím taky nikdy nehrozilo, že většina českého národa bude během několika let snědá a šikmooká. Když vidíš v matrice, kolik nových českých děti se rodí z vietnamsko-romsko-ruských svazků v poměru k jednomu bílému (málokdo z nás si dovolí mít víc dětí), tak docela zamrazí. Ale to už jsme se dostali opravdu úplně jinam.

Pokud je TV jejíž jméno nemohu ani vyslovit skutečně nejsledovanější, pak je závěr jednoznačný. Úpadek národa českého byl dokonán.

Pokud nebude tak by to mohli brzo zabalit.Žádné věci potřebné pro život tu nejsou takže s ním jako bez něj.

Co se týče téhle poradny tak se divím že s takovýma blbečkama jako Lutonský, D2mac,Morchturne.up, ms, Janinka, Gambáč a dalšíma jejich klonama je tady návtěvnost i zadarmo, možná tyhle trotlové budou muset ještě k zveřejněním svých keců rozdávat dárky nebo výhry apod.

Béďa [85.248.9.xxx] - a to píše kdo? Nyny 85.248.9.xxx nebo Carlos 85.248.9.xxx - troubo.

Jestli máte na mysli něco jako Piánóóó na Slovensku a tuším Slovinsku? Tak to na Živě.cz nehrozí, Germán o tom nechce ani slyšet, protože inzerenty má pod palcem a to by nedělalo dobrotu.

to neni Pavel, ale Pavelka
určitě bude, s reklamou je zpoplatněný už vlastně teď

Od tebe ta kritika měňavky sedí.

ex-šéfredaktor Živě.cz |  | Microsoft Windows 7 Chrome 18.0.1025.162

Deset let je daleko. Osobně si myslím, že se média překlopí do roviny aplikací, podobně jako to teď funguje na iPadu. Budou tomu přizpůsobeny i systémy, však už i Windows 8 s Metrem. A za aplikace už se dá platba zřídit docela snadno. Nicméně klasický web tu bude ještě hodně dlouho a s ním i bezplatný obsah. Uvidíme. Možná bude za deset let Živě jen placenou aplikací, přijde vám to úplně normální a budete se divit této dnešní otázce :) Ale spíš to vidím tak, že se nic zásadního nezmění. Web bude fungovat v podstatě stejně.

Nechat si za něco platit, si můžou dovolit akorát Ti, jejichž produkt za něco stojí. Noviny dneska nikdo nečte, nic nového by se v nich nedověděl, zprávy si poslechne ve veřejnoprávní televizi a rozhlasu, ta bude relativně zadarmo vždycky, na to je zákon ... jak souvisí pracovní prostřžedí Metro ( což je mimochodem to nejobludnější s čím zatím MS přišel ) s placeným webem to už vůbec netuším a že by v době čím dál více se rozmáhajících open source řešení které vždycky byly a budou zdarma, měl někdo platit například za nějakou aplikaci Živě, to už zní ani né tak blbě, jako spíše úsměvně. Skutečně si myslím že se nic zásadního nezmění .... weby jako Živě bude dál žít z reklamy ( což v tuto chvíli těžce nezvládá, protože to co se děje na Živě teď, to už není reklama ale cyber terror ) a bude zdarma, no a pokud příjde někdo nenažraný s tím nápadem, nechasit za něj platit ..... tak holt upadne v zapomění, není to web který by byl nutný, nebo životně důležitý ....

Co se týče zpráv státního vykecávání tak Ti můžu říct zprávy za posledních 30 let ve třech větách, u Emerických propagand je to to samý akorát v kratším časovým úseku (pochopitelně).

Já to neposlouchám, ty provládní kydy, já hledám informace úplně někde jinde ...

"Bude web živě.cz alespoň v nejbližších 10 let zdarma ?"
Uplne zbytocne dlha otazka.

Ja by som to napisal takto:
"Bude web živě.cz alespoň nejbližších 10 ?

Nebude.Po čarodějnicích bude zpoplatněn 100kč týdně.Kdo nebude platit pravidelně a bude zde opruzovat navštíví ho exekutor a dle platných tabulek obtěžování ostatních občanů mu bude odebrána věc v psychycké hodnotě,kdy otravující konečně pochopí čeho se dopustil a příště už si dá majzla.