Bude to do sebe pasovat?

Odpovědi na otázku

Proboha kdo ti tuhle sestavu poradil zastarala platforma i procesor a ktomu zdroj který bych nepřál nikomu.

Prosím tě ty nic nestav, jsi úplně mimo. Paměti jsou ze starší generace, nebudou fungovat. Procesor je z novější generace, nebude fungovat. Zdroj je tragédie. Svěř to celé někomu kdo tomu rozumí

jakej mas rozpocet a kcemu je sestava urcena?

Na hraní her, ten zdroj a motherboard už mam a zbytek bych chtěl tak za 6000

Co mas za soucasny procesor???? a grafiku???Do toho nemá smysl investovat. Jsou to vyhozene penize

procák AMD Athlon II X2 250grafika ATI Radeon 3000 Graphics

A kdybych stavil odznovu, jak by si ty složil co nejlepší sestavu do 6K ?

Koupil bych jen procesor a zdroj do soucasne sestav a dosetril na novou.procesor napr. GTX 1050 a zdroj Corsair CX450Mtu grafiku i zdroj pak muzes pouzit i vnove sestave

A jak jako poznám kterej prochák jde připojit k jakýmu motherboardu?

Treba ze se podivas do jake patice jde vlozit a jaka cipova sada ho podporuje?

Promiň prepsal jsem se myslel jsem grafiku, do te desky zadny smysluplny procesor nedas

Jenze kdyz das do tehle desky AMD FX 6 nebo 8 jader tak to ta napajeci kaskada neustoji.

Proboha co je to za zdroj??? Za zdroj pocitej aspon 1200 ,levnejsi nemaj smysl. Ten CPU do te desky nepasuje jestli dobre pamatuji viz stranky vyrobce. Na hry nema smyls kupovat nic slabsiho nez gtx 1050. Ta grafika co tam dals neni moc vykonejsi nez integrovana. Za cela sestavu pc na hry pocitej aspon 10 000-12000 kc+ licence windows pokud nemas. Projdi forum a zd3jsi diskuzi tipu na sestavy najdeš hromadu.

Ale však ten CPU má patici socket 1151 a ten motherboard taky

Coffe lake má sice socket 1151, ale potřebuje čipset z370

Ty si troll, alebo Ti nedochádza?1. 8xxx CPU vyžadujú Z370 dosku a Ty zase hodíš dosku s B150 chipsetom? Nepochopím2. vyhni sa čiftekom a pod. odpadu. Ak lacný, tak aspoň CX450 3. ak lacný nový PC, tak min. G4560, B250 doska, 8 GB DDR4 (RAM nemusí mať chladič)

Na tuhle desku ten cofee lake procesor nedáš, jiný čipset a socket. OMG svěř to někomu, kdo tomu aspoň trochu rozumí. No comment

Za 6k máš dobrý mobil

do 6000 nepostavis na hry nepostavis

do 6000 na hry PC nepostavis...

Za 6k ani kancelářský :D A ten zdroj White energy úplná katastrofa,ne zdroj ale bomba

Prihoď 3k a kúp si ryzen r3 2200g

XBox One S se dá sehnat za 5 tisíc, laternativně PS4 Slim asi za 7-8 tisícV ceně 6 tisíc nebude ani rozumná grafická karta.....