Bude stačit zdroj?

Zdravím. Myslíte, že Enermax NAXN 450 AGT by utáhl GTX 1060 od Gigabyte, MSi nebo ASUSu? Nyní je tam R7 260X. Zbytek sestavy: i5 4590, 1TB HDD, 120GB SSD. Díky

Odpovědi na otázku

http://www.zive.cz/poradna/namazani-vetrak-z... Pokud je v pořádku a nepohnojíš ho tou výměnou větráku, tak ano.

Jo, díky :D Snad se to povede.

Zvladne to levou zadni. Pro zajimavost: Cela sestava nebude zrat vic nez cca 270W. Tudiz rezerva je vice nez dostatecna.

Pane jo, čekal jsem tu zas nějaké mistry, kteří tady budou doporučovat minimálně 500 až 600W a ono nic :( :D