Bude stačit zdroj 400W na sestavu

Plánuju upgrade PC.Poradí někdo jestli mi 400W zdroj(starší Powermax) utáhne plánovanou sestavu?
MB -ASUS P5QL PRO
procesor-INTEL Core 2 Duo E8400
grafika -EVGA e-GeForce 8800 GT SC 512MB
RAM -Kingston 2GB DDR2

Dík za radu

Odpovědi na otázku

Počuj to by mal v pohode ale stým šitom by som to neriskoval.Nerozumiem ked niekto natlačí nové komponenty do starej bedne(to by ešte šlo) ale napojiť na to starý zdroj.Kúp nový zdroj 450W a to Enermax,Tagan,Seansonic alebo Corsair.
Fortron nieje tiež zlí ja by som ho osobne nebral.PS:nehovor že sú drahé ked máš na tak drahé komponenty.Skús šetriť na
iných veciach nie na zdroji

No to zalezi na kvalite zdroje, ten co mas neznam takze tesko rict, kazdopadne bych zainvestoval do noveho 450-500 watt treba nejakej corsair pripadne fortron blue-storm II

koukni na mou sestavu (v popisu) a utáhne to 300W Forton v pohodě

zober ako cpu E5200, normálnu 8800GT (EVGA SC verzia je asi o dosť drahšia) a poriadny zdroj.

Myslíš,že ten procesor bude stačit?Zas tak moc tomu nerozumim.Jinak lepší zdroj mam taky v plánu.Ten starej by byl jenom prozatimní.

rozdiel medzi E5200 a E8400 bude dosť malý... E5200 dnes stačí.
www.extrahardware.cz ...
- samozrejme sa dá E5200 veľmi ľahko pretaktovať na 3.2GHz, kedy to bude výkonnejší CPU ako E8400 na defaulte.

Super.Tak dík za radu.Tak to pudu do E5200.

Můžeš mi ještě poradit s grafikou?Je lepší nVidia 8800 nebo 9500?

samozrejme že 8800GT je lepšia grafika ako 9500...
najlepšia voľba by bola ale ati hd4850

A jakej máš názor na tu 9500?Zvládne dnešní hry?Ty lepší se mi líběj ale dvojnásobná cena.

zvládne ale iba tak na rozlíšení 800x600 Oplatí sa priplatiť... Výkon bude omnoho väčší...

To je to s nima tak zlý?Teď mám nVidii 7600 a 1024x768 jde v pohodě.

len na akých detailoch... nové hry si užiješ len s kartami ako hd4850/4870 alebo 8800GT v prípade nedostatku financii (alebo ak má 17" monitor ).

no mam skoro identickou sestavu a k tomu 400W enermax, a v zatezi uz docela huci ,takze doporucuji radsi 500W enermax / corsair / seasonic

Kup kdyz uz E7200, je to cistokrevne core2duo(ne dualcore) se vsemi novymi technologiemi (instrukce SSE4, 1066sbernice 3Mb cache). Mas to o litr levnejsi jak ta 8400, takze ti vyjde i nazdroj, jinak grafiku 8800GT nb 9600GT