Bude se prodávat?

Dobrý den,myslíte si že se bude prodávat grafická karta MSI GeForce 1060 GAMING 6gb i v roce 2019 a 2018?

Odpovědi na otázku

Ne, nebude, proč se ptáte?

Protože jí chci koupit,a když se ještě teď prodává 1050 tak by příští rok měla i 1060 :)

1060 sa predáva už niečo cez rok :D alebo mi chceš povedať že mám doma kartu ktorá ešte ani neprišla na trh ?

Nemaj starosti o GK , vyberaj si z 8 modelov 1050-1080/u 4 aj TI/ v 172. variaciach od výrobcov. Keď už si nevyberieš , tak čakaj na GK čo bude variť aj kapučíno!

1050 je stejná řada jako 1060. Stejný rok vydaní, pouze méně výkonný model. Mrkni jestli se prodává 950, případně 960. To jsou loňské modely. Podle mě nemá smysl kupovat 2 roky staré modely karet. Ber to tak, že 1060 (6gb verze) je výkonem srovnatelná s 980 (předchůdce 1080) a cenově startovala za podstatně nižší cenu.

Bude, proč?

Chci jí koupit

Tak kupuj . Lebo v 2019 ešte ako-tak, ale v 2020 určite nie!