Bude mi stacit zostava na Solitaire ?

MB-Gigabyte GA-EX58-UD4
proc.: i7-920
Ram.: 3x2 GB Patriot Viper 1600 MHz CL 8
Graf.: 2 x Gigabyte 275 GTX SLI
Zdroj.: Nexus 1KW
HDD.: 2 x 1TB Raid

Odpovědi na otázku

Určitě ne, musíš tam dát 2kW zdroj

ta zvladne i miny a srdce...

To som si vydychol.... Ja som sa bal ze mi na tom nic nepobezi...

málo ramek, kua voe, málo ramek. muck

Teď mi došlo že to chce opravdu 12GB RAMek a budeš si muset počkat na 6-ti jádro a dal bych tam radši 2x5870 X2

Ještě potřebujete tohle: www.alza.cz ... a Miny budou vybuchovat radostněji!

S touto zastaralou sestavou to nezvládne nic od desítky nahoru, ani piky, ani káry. Možná srdce, ale v tom se recenze liší. No, zkus uvidiš. Za těch pár šupů, za které to v bazaru koupíš, se to dá zkusit

V dnesnej dobe by som sa takym zstarym srotom nezaoberal.

Hej, lebo Pacman mu na tom nepojde bez hw akceleracie ..

Hehe. V plnom prude smiechu vsetkym zrejme uslo ze ak chce takuto zostavu na plno vyuzivat tak si Solitaire skutocne nezahra. Lebo na XP alebo Viste nevyuzije SLI graifku takze jediny system mu ostala Windows 7 64 bitovy (pre plne vyuzitie ramiek) a tam Solitaire neni integrovany. Takze odpoved na dotaz znie - NIE, na tejto zostave si Soilitaire nezahras.

To je divné. Mám Win7 a než jsem se rozhodl juknout do Poradny, tak jsem hrál Solitaire, který tam byl vážně už od instalace. To jsem z tho teda Rudolf Jelínek.

win7 64bit a solitaire mám priamo v systéme! že by sa gates zmýlil alebo ho mám protekčný?okrem solitaire míny, šachy; mahjong titans; pavúčí solitaire, srdcia, hry pre deti - purble place a to všetko PRIAMO v systéme!

Solitaire tam je, ale aj tak si moc nezahra.
Musi zohnat 386-tkovy CoProcesor aby masina stihala.

Většinou si z toho děláte legraci, ale na téhle sestavě to s velkou pravděpodobností opravdu nepojede. Vybral jste si totiž grafiku která má chybu v BIOSu (F2_C). Nespolupracuje s velkým množstvím monitorů. Doporučuju si o tom něco přečíst. http://forums.overclockers.co.uk/showthread.php... Nejlépe uděláte, když se poohlédnete po jiné značce. Ušetříte si spoustu nervů