» Poradna » Programy

Bude mi chodit MOH-Pacifik Assault?

Hezký den všem přítomným. Mám rád bojovky z 2. světové a zaujala mě MOH-Pacifik Assault. Jenže nevím, jestli mi na mém PC bude chodit. CPU 2GHz Int. Celeron, 768MB RAM, 64 MB NVidia GeForce4 MX440.Nejsem si jistý, jestli půjde spustit a hrát. Nerad bych vyhazoval prachy za hru zbytečně.

Odpovědi na otázku

mam presne taku istu grafiku, k tomu athlo 3000+ a 512 mb pamate a presiel so to cele v pohode, dalo sa to hrat

tak si ji stáhni

Myslíš, že když by nechodila koupená, chodila by stažená?

Od toho tu existujou dema :) stahni a zkus http://www.3dgamers.com/dlselect/games/medalofhon...

uvádět, že tato hra šla na grafice 64 MB NVidia GeForce4 MX440 v pohodě je naprostá zhovadilost, samozřejně, 640*480 v min. detailech je určitě zážitek.úryvek z recenze na tiscali.games : Bohužel, všechno má svojí cenu a je takřka nemožné hrát PA na opravdu nejvyšším nastavení. Pixel Shadery 2.0 už sice nejsou žádnou novinkou, pro plynulé hraní je však bezpodmínečně nutné je vypnout (způsobují nesnesitelné lagování myši) a raději zvolit starší verzi PS 1.1. Na mém systému s Athlon XP 2800+, 1 GB RAM a GeForce 5900XT bylo hraní plynulé s vyššími než středními detaily, nic lepšího se nedalo reálně použít. Podle reakcí komunity situaci nepomáhají ani grafické karty poslední generace.to si myslím mluví za vše.

No to vies, niekto pod pojmom "hratelne" a "bude chodit" chape aj to, ze vsetky detaily hodi na minimum, nastavi najslabsie rozlisenie, a bude mat aspon 5-6 fps...

No ono to bude tim, že FX5900 nezvládá 2.0 shadery. Na Radeonu 9600XT to jde i s 2.0 shadery.

to máš samozřejmě pravdu, ale tady šla hlavně řeč o G4 MX440, to je naprostá hrůza

No dyť sem to taky hned potom dolů napsal!

ne ja myslím že pokud si to stahne tak si to nemusí kupovat a vyhazovat při tom peníze

Myslim, že potřebuje aspoň shadery 1.1, takže ani omylem. jedině geforce 3 a vejš nebo radeon 8500 a vejš. (neřikam, že to na nich pude hrát, ale spustit to pude)