» Poradna » Mobily

Bude HoneyGain fungovat na LineageOS?

Dobrý den, chci si do telefonu nainstalovat vlastní operační systém a spustit na něm HoneyGain. Hledal jsem LineageOS. Bude to fungovat? Nebo můžete předložit jiný bezplatný Os pro HG? Děkuji

Odpovědi na otázku

Jako vážně si chceš nainstalovat podvodný systém, který využívá tvoje připojení k nelegálním činnostem a naivně si myslíš, že ti za to bude někdo platit?

Mě by pouze zajímalo, dza to funguje. Ano/ne

LingeageOS je pořád android, takže není důvod, aby to nefungovalo.

Ale nemůžeš čekat, že někdo tu pitomost bude kvůli tobě zkoušet. To opravdu je hrozně "chytrý" nápad, pustit do svého internetu aplikaci, kde vůbec netušíš, co reálně dělá a k čemu nelegálnímu slouží. Následek potom bude na tobě, protože tam bude figurovat tvoje IP adresa

Děkuji za odpověď. Rizika si ponesu sám.

Ty si vážně myslíš (jsem bruselsky odvážný), že tu najdeš blba, co to za tebe bude zkoušet?https://www.zive.cz/poradna/zkusebni-win-na-d...

Nejdříve se raději zeptám, než budu něco dělat celé odpoledne. Od toho ta poradna snad je, ne?

To jo, ale nemůžeš čekat, že bude zkušený člověk testovat takovou nelegální věc.