Bude fungovat

Bude na této PC sestavě vše fungovat (Zvuk, WiFi, atd..)?Děkujihttps://www.czc.cz/fk4kab8ojohf2aggv2r44u5t5...

Odpovědi na otázku

Zvukovka - je na zakladni desce, WIFI - mas tam USB dongle, atd. - nevim.

K čemu potřebuješ ve stolním PC WiFi? Kabel UTP jea/ mnohem levnější;b/ podstatně spolehlivější.

Jelikož mám na Wifi všechno: Tablet, mobil, notebook

A máš pocit, že když tedy PC připojíš k routeru přes UTP, tak si s tím ostatním nebude rozumět?"Tablet, mobil, notebook" jsou všechno přenosná zařízení, takže tam je Wi-fi logická, u klasického desktopu to smysl ztrácí ...