Bude fungovat LAN přes el. rozvod 230V na jiné fázi do vzdál. 10 až 15 metrů?

Bude mi fungovat převodník „LAN přes 230V" typu "TP-Link TL-PA4010"na jiné fázi do vzdálenosti 10 až 15 metrů, nebo musí být na stejné fázi ?Chci zesílit Wifi signál v jiné části rod. domku.Bronislav

Odpovědi na otázku

Nebude, musí být na stejné fázi. Je takový problém natáhnout LAN kabel?

Problém u "jiné fáze" je v tom že k těm 15ti metrům u tebe doma ještě musíš přičíst vzdálenost k trafostranici a zpět k tobě domu. Pokud tedy nebydlíš hned vedle trafa tak to přesáhne vzdálenost na kterou to umí fungovat.