» Poradna » Mobily

Bude fungovat Bluettoth USB adaptér zapojený do SMART TV s BT sluchátky?

Dobrý den, půjde mi spárovat a fungovat Bluettoth USB adaptér zapojený do SMART TV s Bluettoth sluchátky? Děkuji za radu. JR//"Upraven titulek (mail)."//

Odpovědi na otázku

Pokud ta TV pro to má podporu, tak ano. Ale osobně si myslím, že TV Bluetooth adaptéry běžně nepodporují, takže to spíš nepůjde.

Myslím si totéž a že nové SMART TV toto neumí. Děkuji za odpověď. JR

Některé TV mají bluetooth přímo v sobě, ale ty co nemají, tam se to dodat nedá.

Klasický USB adaptér pravděpodobně připojit nepůjde, ale jdou koupit bluetooth adaptéry k tv přes který jdou připojit bluetooth sluchátka. Před nějakou dobou jsme to řešil u dědy.

To je fakt, pokud má TV výstup 3,5mm Jack, tak se dá sehnat BT adaptér, který ten zvuk bude umět přenášet do BT sluchátek.

Ne. Pochybuji, že by zrovna vaše TV měla nějaký USB výstup, když už jste tedy ani nenapsal její typ.

TV není počítač takže na tahle usb zařízení nebude mít ovladače. Ale BT vysílač do sluchátkového jacku fungovat bude vždy.

Ja používam toto: https://www.aliexpress.com/item/32991086685.htmlOptický Toslink z telky do krabičky a slúchadlá spárované s krabičkou.

Kvalita zvuku je výborná cez optický Toslink. Prenos cez 3,5 mm jack ma zvukom nejak neohromil.

Ahoj, jak to prosím funguje ?

Já bych řekl že BT adaptér a BT sluchátka spárovat půjdou v pohodě. Ale obávám se že TV nebude komunikovat s BT adaptérem.