» Poradna » Notebooky

BT sluchátka se u ntbku sekají

Dobrý den,v posledních dvou dnech mám dílčí problém s bluetooth sluchátky a kvalitou jejich zvuku při zapojení k notebooku.Včera večer po celodenní permanenci notebooku se mi začal zasekávat zvuk ve sluchátkách připojených přes bluetooth. Zpočátku to byly jen seky občasné, často zapříčiněné třeba tím, že jsem na notebooku spustil nějakou složitější operaci, posléze však sekání začalo být čím dál víc intenzivní, a to bez jakékoliv jiné spuštěné operace.Zkusil jsem přehrávat audio jak z internetu (streamovací platformy, Facebook), tak přímo z počítače, vždy totožné. Přitom hudba ze zabudovaných repráků notebooku zněla plynule, stejně tak hudba z mobilu, když jsem k němu připojil sluchátka. Problém přetrvává i dnes (přemýšlel jsem, jestli není notebook "přetížen" celodenní činností), i když ne tak intenzivně jako včera v podvečerních hodinách. Ruší to dobrý dojem z poslechu. Dny předtím byly bezproblémové (notebook se sluchátky používám konstantně od začátku tohoto týdne, předtím nárazově).Napadlo mě, že by se mohlo jednat o chybu v připojení, ale nevím, kde onu chybu hledat, jak ji identifikovat a tak podobně - jsem v obdobných záležitostech velmi neohrabaný. Sluchátka jsou plně nabita.Věděl by prosím někdo, co s tím, případně má i další zkušenosti?Sluchátka: Sennheiser HD 350BTNotebook: HP 15-DB0049NOPředem děkuji za jakékoliv rady a přeji pohodové dny.Jiří Č.

Odpovědi na otázku

Čo keď sa to neseká v počítači, ale priamo v tých slúchadlách?