» Poradna » Mobily

BT sluchátka nefungují

Ahoj, dnes mi přišli nové BT sluchátka a ihned nefungovalo jedno sluchátko...mám to reklamovat nebo je možno nějak to spravit? Děkuji předem

Odpovědi na otázku

Zkus se zeptat křišťálové koule ;) Jako sorry, fakt nevím co na takovou otázku čekáš za odpověď. Jak bys to asi chtěl spravovat, ty to umíš?

Jen ať se do toho pustí, ale ať se nezapomene pochlubit výsledkem, pro pobavení

Klidně to opravte zakazovat Vám to nebudeme

Pane Lorenc, uvezu to?!

Alespoň napsat o jaké sluchátka se jedná a k jakému zařízení si to připojil.

Otázka je, jestli je umíš zprovoznit. Problém bývá v mezikuse...

Mezikus u BT sluchátek? Co to je?

Mezikus - mezi židlí a přístrojem

Aha :)

Asi myslí parafrázi na pořekadlo "Problém mezi klávesnicí a židlí."

Urcite bych to nefunkcni sluchatko zkusil rozebrat a podivat se jestli tam neni nejaky bordel.