» Poradna » Mobily

BT reproduktor do 2500 kč

Ahoj,vybírám reproduktor, který by byl přenosný a šel zapojit k počítači a být používán i takhle. Nemusí být v nějakém extra odolném provedení. Zatím jsem našel tenhle . https://www.czc.cz/marley-get-together-mini-... . Nějaké protinávrhy? popřípadě máte s tímto reproduktorem nějáké zkušenosti?Díky moc

Odpovědi na otázku

Anker SoundCore. Perfektní výdrž, voděodolný.

Mám tu na prodej Bang&Olufsen Beoplay P2 za 2499kć.Skoro nový.Faktura z 27/12/2017.Zvukově best do 5tis u portable repro.

Děkuji za nabídku ale od jisté doby mám averzi k názorům a skoro novým věcem

K tomu počítači máš možnost taky připojení přes bluetooth nebo jak to chceš řešit?

Budu to řešit skrz AUX kabel.

Jo tak to by šlo. Tak se podívej třeba na lamax sounder. S s-bass režimem hraje dobře.

nejlevnější reprák je v tesku za 150 kčmá bt i aux dá se propojit ze vším kvalita ujde ale Maj tam lepší ve tvaru trubky za 1200 možná malinko mín i víc ale víc jak 1500 to není má bt, aux, usb na flašku, ovladač i baterku a je plně přenosný kvalita stejná jak normálním krámu