» Poradna » Programy

BSPlayer nefunguje

Prosim Vas funguje nekomu program BSPlayer? (na prehravani DivX). Uz jsem to nainstaloval na 3. pocitac a porad to hlasi nejake, stejne chyby - jde to (BSPlayer) nainstalovat, jde to i spustit avsak pri otevreni nejakeho *.avi (DivX) nahlasi Couldnt create surface a pak jeste Fail a pak Initialization failure IRSurface - a soubor neotevre. Zkousel jsem ruzna nastaveni BSplayeru (moc jich neni), vysledek porad stejny. Mam Win98, nainstalovany DivX codec 3.11 alpha, DirectX 8.0/Celeron/SB AWE32/ATI IIC 800x600 TrueColor. Pritom v Windows Media Playeru jdou vsechny tyto *.avi vpohode prehrat... Prosel jsem ruzne stranky, oficialni stranky BSplayeru a nic jsem o tomto nenasel... A zkousel jsem jeste program GDivXPlayer - ten nejde ani spustit - nahlasi ze nebyla nalezena knihovna MSVBVM60.DLL. Nasel jsem ji na Inetu, ale jak ji spravne nainstalovat? A pri zkouseni microDVDPlayeru zase jenom naskoci uvodni obrazovka filmu, a pak se jenom neco deje na krajnich 10 pixelech vpravo a vlevo - uprostred obrazovky zustava jen staticka puvodni uvodni obrazovka... Toto vse se mi stalo nezavisle na trech ruznych pocitacich. Asi budu muset zustat u Windows Media Player-u...

Odpovědi na otázku

1. K tomu BS palyeru nevim co dodat, kamaradovi to tez nebeha an ATI grafice (typ nevim), ja vlastnim take ATI Xpert 2k a beta ovldaci pod Win2k a Zatim sem nemel jediny problem :(. 2. Od druheho problemu je jednoducha pomoc, vypni si v menu nastaveni TRANSPARENT SUBTITLE, na OFF tj. nezaskrtnuto !! Pote vypnout a zapnout prehravac. Enjoy!