» Poradna » Programy

BSplayer 1.39

Mám Bsplayer 1.39 a pokouším se v něm ovlivnit kvalitu obrazu videa. Jde o to, že mám nefunkční volbu v nastavení: Předvolby \ Video \ DivX3.11; DivX4+; FFDshow . Ta poslední položka mně ale navíc nic neříká. Měl jsem snahu ty dva kodeky nainstalovat, ale nikde jsem je nenašel. Předpokládám, že bych mohl ovlivnit jas, kontrast i sytost barev jako to jde u Vidomi. Kdybych měl….dal bych půl království a koně za dobrou radu a pomoc !!

Odpovědi na otázku

Nevím co tam máš za kodeky, zkus je všechny odebrat a nainstalovat K-lite codecpack http://www.codecguide.com/ (stačí standard verze) a při instalaci si vyber potřebné kodeky. Pokud máš výkonný počítač, stačí dát FFDshow a nakonfigurovat. Přehraje prakticky vše, ale za cenu vyšší zátěže procesoru.

Zatím díky za snahu! Řešení se zdá jednoduché, ale při mých znalostech v mém případě to bude asi běh na dlouhou trať. Zatím se mně podařilo stáhnout K-Lite Codec 2.77 Full. Další problém bude, které kodeky budu vlastně potřebovat? Zatím jsem si do bedny natahal kdeco a teprve pak zjistil, že to nebude žádná výhra.Kromě BS playeru používám ještě pár prográmků, které si při instalaci přitáhly pár kodeků sebou. Zatím odstraním ty na které dosáhnu a pak se uvidí co všechno přestane makat. Nemám v mém plánu nějakou chybu ??

Tak se mně bohužel nedaří. Odinstaloval jsem snad všechny kodeky pak spustil CCleaner a nakonec nainstaloval K-Lite Codec Pack 1.54 (35mb) a …..nic. Na štěstí všechno funguje jenom v tom BSplayeru ne ne změnit jas, kontrast ani sytost barev.