» Poradna » Windows (a jiné OS)

BSOD Win 7 64 - co dál?

Ahoj,systém začal teď padat už po restartu, ale nedávno se modrá obrazovka "sem tam" objevila.Ta druhá je ze safe módu, což už mne celkem překvapilo. Odinstalovala jsem co se dá. Dala pročistit CCleanerem.Budu ráda za názory zběhlejších v téhle černé magii.Díky:)==================================================Dump File : 060413-42265-01.dmpCrash Time : 4.6.2013 21:16:38Bug Check String : IRQL_NOT_LESS_OR_EQUALBug Check Code : 0x0000000aParameter 1 : fffffa80`307009f0Parameter 2 : 00000000`00000002Parameter 3 : 00000000`00000001Parameter 4 : fffff800`01f0abeeCaused By Driver : ntoskrnl.exeCaused By Address : ntoskrnl.exe+75c00File Description : NT Kernel & SystemProduct Name : Microsoft® Windows® Operating SystemCompany : Microsoft CorporationFile Version : 6.1.7601.18113 (win7sp1_gdr.130318-1533)Processor : x64Crash Address : ntoskrnl.exe+75c00Stack Address 1 : Stack Address 2 : Full Path : C:\Windows\Minidump\060413-42265-01.dmpProcessors Count : 2Major Version : 15Minor Version : 7601Dump File Size : 270 360====================================================================================================Dump File : 060413-43765-01.dmpCrash Time : 4.6.2013 20:51:55Bug Check String : IRQL_NOT_LESS_OR_EQUALBug Check Code : 0x0000000aParameter 1 : fffffa80`3077845aParameter 2 : 00000000`00000002Parameter 3 : 00000000`00000000Parameter 4 : fffff800`01ec206bCaused By Driver : ntoskrnl.exeCaused Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Nevím sice nic o sestavě počítače, ale stačí vědět: 99% chyb systémů je způsobeno chybou hardwaru. Doporučuji reklamovat pokud je v záruce, a jestli není - najít dobrého technika.

Možná by více pomohlo upnutí toho *.dmp souboru, takto lze pouze hádat.A) Přeinstalovat OS a doufat, že je nabořen ten / jádro OS, stává se to.B) Bude se to stále opakovat, pak technik. Protože doma jistě, náhradní zdroj, grafickou kartu, základní desku, RAM a další komponenty jistě nemáš, nebo ano?

Zkus zvážit poměr "HW/virus", v dnešní době to je cca 95/5 (HW/V).

Dle popisu chyby je jen spatnej ovladac. Preinstalovat systém a je po problemu.

Kvůli ovladači není třeba přeinstalovávat OS (proto je lepší náhled přímo toho souboru), často je to ke grafické kartě (může to být i HW problém při žádosti o něco co karta už nedá), či jiné periferii, lásko.

Bez vypisu detailu Dumpu hadas takze jistota je preinstalce. pak uz muzes vylucovat vady HW.

Ne já, to hádáš ty "Dle popisu chyby je jen spatnej ovladac.", proti té nové instalaci (OS nelze přeinstalovat!) nic nemám, a jsem výše rovněž pro.

Kdyby jsi něco vedel o chybovych hláškách microsoftu tak vis ze jsem nehadal ale sel na jistotu. Nemá cenu komentovat.

Pánové všem vám díky:) dmp soubor je tady: http://uloz.to/xY2PsnQT/060413-41531-01-dmpPak mám ještě BlueScreenView ...ale u něj si už nejsem jistá jak z toho vymámit relevantní údaje.

Takto, načtením umístění souboru:http://abload.de/img/snap6667yps2w.pnga vypadá to na nepořádek v OS, tedy asi nová instalace, či záložní obnova, plná ne body! Myšlen je obraz VHD nebo TIB podle použitého SW.

Ano obnova ze zalohy nebo cista instalace. Jak jsem jiz rikal. Vidim ze s Dolph pouzvame stejny SW.

Spousta zábavy takhle k půlnoci:) image disku nevedeme, takže hurá na věc. Každopádně díky moc.

Doporučuji nejprve otestovat RAMky. Tyhle chyby dost často způsobují náhodné chyby operační paměti.

Pokud by to byla chyba pameti tak mas uplne jinaci Bluescreen a fault cody.

Vůbec jsi nemusela kopírovat setavu, stačilo toto"systém začal teď padat už po restartu, ale nedávno se modrá obrazovka "sem tam" objevila.Ta druhá je ze safe módu, což už mne celkem překvapilo. Odinstalovala jsem co se dá. Dala pročistit CCleanerem.".....všechno špatně...všechno...no, pokud systém začal padat hned po jeho nainstalování, tak máš nejspíš něco s HW...a tak. Problémů může být víc. Ovladace...???? Tvůj dotaz je deb*lně zjednodušený, tak se nediv reakcím...

Nepouzivas nahodou Eset EndPoint Antivirus verze 5.xxx? Myslim, ze to souvisi s poslednimi MS updaty a verzi AV...Nyni to resim s technickou podporou Esetu.Presel jsem na stanicich zatim ke starsi verzi NOD32 verze 4.xxx a je to OK.