BSOD na ploše i u her, padání her

Dobrý den potřeboval bych pomoct, mám problémy s BSOD a padáním her. Takže nejdříve to padání: hry padají po neurčité době a je jedno jakou hru hraju(jak náročnou). Někdy to vydrží hodinu nebo dvě a někdy zase jenom čtvrt hodiny. Teď BSOD: hází to parkrát za den někdy když hraju, někdy nemusím dělat nic(počítač je v klidu na ploše). Teploty jsou v pořádku, jak v klidu tak záteži. Mám poslední ovladače, a updatoval jsem i bios(dělalo to už předtím). Nečastěji se vyskytuje Ati3duag.dll ale objevuje se i usbport.sys, spca.sys, Ati2dvag.dll, afd.sys, ntfs.sys. Skoušel jsem různé ovladače (u GPU) staré, nové, omega a ani jedny nepomohly. Někdy po restartu (při BSOD) trvá déle načtení HDD, ten se zozvrčí až potom naběhne(už je jednou po výměně, první odešel druhý měsíc po koupi), podle Hard Disk Sentinel mám 18 vadných sektorů a zdravý 79procent. Já bych to typoval na HDD, protože při zápisu/čtení začal něak "skřípat".

My spec.:
Intel Pentium 4 3.0GHz(HT)
Asrock 4CoreDual-Sata2 r2.0
2x A-DATA DDRII 667MHz
MSI HD 2600Pro 256MB AGP8x
WesternDigital 160GB ATA
EuroCase 400w

Odpovědi na otázku

To opravdu myslíš vážně? Máš - podle toho, co píšeš - v DEZOLÁTNÍM stavu jak HW tak i SW a ty se tady ptáš, co máš dělat? Odpověď je snad naprosto jasná.

Nudíte se ve škole ?

Děkujeme za pohádku až budete chtít zkuste se na něco zeptat. Pokud to bude mít hlavu a patu zkusíme třeba i poradit. Jen pokud se koukám na ten HW a popis jeho stavu, rada zadarmo bude ale nový hardware si musíte koupit za své, případně "udrndat" rodiče.

Pohádku? Tak fajn, máš problém s tím někomu pomoct? Tak nepomáhej. Deska je koupená v prosinci minulého roku a je v pořádku(už jednou reklamováno), paměti kupované v lednu tohoto roku, zdroj kupován před měsícem. Původní zůstalo akorát HDD a GPU. Mám takovýdle problém který jsem napsal.

Tak za prvé ten váš elaborát je psán v oznamovacím duchu. Není tam větný člen který se nazývá otázka.

Dál, kdy jste to koupil je hezké. Generačně to je trochu staré, řekl bych až moc. Pokud jste to koupil z bazaru tak to nové není už tuplem.

Mimo označení HW je nekompletní 3GHz P4? no dělalo se asi 8 druhů a označení desky darmo mluvit.

Poslední věc je ta že sám píšete od xx vadných sektorech a hrozně se divíte že to nefunguje.

Hmm tak co si máme myslet?

Tady člověku nepomůže nikdo, svými pesimistickými narážkami mě urážíš. Označení desky je kompletní, nebo jsem měl snad vypsat i chipset, podporované paměti nebo že to má AGP i PCIe port? Nechceš pomoct, chceš jen z někoho udělat vola, a sám vypadat jak velikej borec kterej vše umí, a všemu rozumí. Jsem si vědom toho že jsem kupoval desku se starším chipsetem, ale také to má své důvody.