» Poradna » Windows (a jiné OS)

BSOD (5x za sebou) ?!

Ahojte, stalo se mi že jsem měl 5x za sebou BSOD. První hlaska naskocila a nejak jsem to neřešil (bylo to poprvé na tomhle notebooku). Pak ale přišel restart a objevili se mi 4 další halšky než jsem došel do windowsu. Vir to nebude, na počítači pouze pracuju s valstnima souborama a otevřu maximalne idnes apod., žádné stažene programy tam nemám a hry už vubec ne. Jde o dell xps15, asi 3 měsíce zpátky jsem udělal clean install winu a vše jelo bezproblemu. Tak nějak mám pocit že se mi včera updatoval ovladač nvidia, muže to byt tím? Popř. jak to fixnu když nemám bod obnoveni (ja vím jsem debil) zde je vypis hlasek:BAD_POLL_HEADERKMODE_EXCEPTIONPFN_LIST_CORRUPTIRQL_NOT_LESS_OR_EQUALPak mi pc jel asi hodinu a pak vyskočila další (pátá) hláška, kterou jsem už nestihl vyfotit.Děkuji.

Odpovědi na otázku

Hlášení fotit nemusíš - kompletní log BSOD je v dumpu...Soubory .dmp (jsou ve složce C:\Windows\minidump) někam nahraj a dej sem odkaz.

Moze to byt HW alebo SW chyba, neda sa to presne povedat.Kazdopadne by som skusil memtest+ aspon niekolko hodin, ci nie su vadne RAM.Tiez by som skusil to zatazit po stranke GPU (napriklad Unigine Valley benchmarkom) a sledovat, ci sa to pri zatazi GPU nezacne chovat divne, nezamrzne atp.

Je to HW notebook uz nejde ani zapnout. Blika mi tu kontrolka jak na prvniho maja, takže asi reklamace