» Poradna » Mobily

Brum, pískání v bezdrát. sluchátkách

Zdar,koupil jsem bezdrátová sluchátka Asus strix wireless a mám s nima problém:skoro pořád mi v nich zní zvuk, jako když blízko repráku leží telefon a někdo na něj zavolá, takový brum.I když telefon zahodím, přejdu do jiného pokoje, zkusím sluchátka připojit jinému počítači, ntb, tak se toho zvuku nemůžu zbavit, když sluchátka připojím klasicky analogově, tak je to v pohodě, i když jsou sluchátka jenom zapnutá, ale až když zapojím ten vysílač do usb, tak to začne hučet jsou to moje první bezdrátový sluchátka a nevím, jestli je to něco běžnýho a jestli je to chyba těch sluchátek nebo něčeho jinýho, díky za rady.

Odpovědi na otázku

To není chyba, ale vlastnost (toho způsobu přenosu). Ano, u podstatně dražších typů je to lepší, ale je to tam stále...

díky za rychlou odpověď, tak to je vracím, tohle poslouchat nebudu.

ale líbí se mi jejich software, např. odšumění mikrofonu, že můžu psát na klávesnici a nesepne to mikrofon, dokud něco neřeknu, to moje přídavná zvuk. karta nějak nedává, příště asi zkusím vzít zase něco přes usb.