Broken grafika ?

Zdravím měl bych dotaz, strašně často mi dropují fpska v Lolku (hraju na nejnižší detaily). Např. ze 140 na 60 obzvláště když jsem v team fightu. Btw. Není 140 dost málo ? Sestava: R5 1600XVega 54G.skill 3000Mhz Tuf Gaming B350mTeploty jsou v klidu. Na grafice se nesepnou ani chladiče. Díval jsem se při hře na mši after burner a grafika mi jede jen na 80MHz. Tak jsem šel do driveru, do wattman ,dal jsem automatické nataktovani, na chvilku to jelo na 1500 ,potom zčerná obrazovka, vypnu -zapnu PC a je to jako před tim. Nějaké rady ? Už fakt nevím co s tim.

Odpovědi na otázku

Je to prece tradicne blbe fungujici Vega. Takze ... podvoltovat? tezko rict..