» Poradna » Ostatní

Brigáda přes PC

Dobrý den, jsem student vysoké školy a zatím marně sháním brigádu, kterou je možné vykonávat přes PC a zároveň aby to nebyly podvodné firmy. Víte někdo o nějaké firmě/brigádě , kde je reálné si vydělat 5000 a výš prací přes PC? Děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

Až nějakou najdeš a nebude to podvod, jako abys jim poslal peníze, tak to sem napiš a já setaké rád přihlásím na brigádu.

Joo. sedět u pc, jen tak něco šolíchat a mít za to peníze.. taky bych chtěl.

Dnes se prakticky skoro všechny práce, které nejsou vyloženě o manuální činnosti, vykonávají za pomoci PC. Takže když vezmeš jakoukoliv brigádu v kanclu a nebude to zrovna vynášení odpadků, bude to práce na PC.

Tak nějak čuchám, že by rád pracoval z domu.

Moznosti je plno, zijeme v 21 stoleti :)Treba webar na volne noze. Kamaradka si pro svoji bakalarku i diplomku nasla externistu, u ktereho zaroven delala na zivnostak grafiku. Zavidel jsem ji, kdyz se pomernou pravidelnosti chlubila stylem "vcera jsem dostala zakazku, grafika pro 6 obrazovek jednoho webu, dneska jsem to odevzdala. Fyvakturovala jsem 4 litry". Je pravda ze na tom stravila den a noc, ale za ty prachy a pri skole :). Navis super praxe.Popripade ukaz, jakej dokazes bej chuj pri hrani her a pleskni to na YT :D.Na VS jsem delal testera jedne male vyvojarske firmicce flashovych her, samozrejme home office, par hodin tydne a za mesic se da vydelat vic, nez nejvyssi prospechove stipendium, ktere muzes na CVUTu ziskat a ktere se vyplaci jednou za pul roku... Mimochodem silene motivujici stipko ze ? :DCo jsem osobne nedelal ale mam v okoli cloveka co to dela je preklad do jazyku vseho mozneho.Jinak k tvemu dotazu. Osobne momentalne o nicme nevim. Poptavka po pracovni sile, ktera by popisovala tve pozadavky jsou, rekl bych, raritou. Pokud chces takovyto solich ziskat, tak te pravdepodobne bude muset nekdo dohodit, nebo budes muset osobne kontaktovat firmy se svymi specifickymi pozadavky.jinak obecne plati, pokud neco umis a nekdo to poptava, pak ti zato i zaplatips: klikacky nedelat, nebrat, nefunguje to

To budeš marně shánět ještě hodně dlouho Kdyby takovou práci někdo nabízel a nebyla k tomu potřeba nějaká speciální kvalifikace, tak by ji vůbec nestihl nikde inzerovat, protože by mu lidi utrhali ruce Vem si jen kolik je třeba matek samoživitelek na mateřské, které by po něčem takovém okamžitě skočily. Ne, žádná taková práce není. Můžeš si ji jedině udělat sám, třeba se naučit programovat nebo zpracovávat účetnictví atd.

Tak třeba takovým těm nabídkám, které nabízí peníze za klikání atd bych asi moc nevěřil. Nějaké peníze tím asi vydělat jdou, ale myslím si, že moc to nebude. Pokud si chcete přivydělávat přes internet, tak bych zkusil například nabízet překlady (pokud umíte nějaký cizí jazyk) Co vím, tak tím se dají vydělat celkem dobré peníze. Být vámi, tak bych asi zkusil pravidelně kontrolovat nějaký pracovní portál, jestli se tam náhodou nějaká taková nabídka nenaskytne. Já mám v tomto například dobré zkušenosti s https://www.hitprace.cz/

Ahoj :) Nevím jak vám ale mě se vyplatily tyto 3 stránky kde počáteční investice je zcela na vás , to znamená že nemusíte investovat ani korunu. Já však investovala do každé 100kč abych si ušetřila zdlouhavé začátky a urychlila jsem tak navraceni investice několikanásobně krát :) a již po 3 měsících mi stránka vydělává 50kč za den což mi přijde jako dobré zhodnocení investice 100kč. Nicméně opakuji že nemusíte investovat peníze vůbec jen to zabere několikanásobně déle vydělávat 50kč za den. Stránky jsou přehledné snadné, a princip pochopí snad každý, nic neskrývají . stránky jsou v anglickém jazyce kdo nezvládá Google překladač si s tím poradí. Denní bonus za přihlášení, každou chvíli akce k investici +100-200% bonus postavy atd. Byla bych ráda kdyby jste mi také nějaké stránky doporučili :)Zde přikládám odkaz na bonus do začátku ode mne :)Bonusový kod pro první stránku : http://golden-birds.biz/Bonusový kod pro druhou stránku : http://goldenmines.biz/bonusový kod pro třetí stránku :https://golden-farm.biz/Pokud potřebujete poradit s postupem, registrací, výběrem či vkladem peněz neváhejte mne kontaktovat a ráda vám pomohu email : OnlinePomoc@email.cz