» Poradna » Počítačové sítě

Bridge - paměť na každém vst. portu vs sdílená paměť

Zdravím.V učebních materiálech jsem našel napsáno o bridgích tohle:- Zařízení s pamětí na každém výstupním portu = výslání paketu na výstup se provede až poté co budou odeslány ostatní pakety, tedy jeden paket čekající na port brzdí celou frontu- Zařízení se sdílenou pamětí pro všechny porty = obsazený port nebrzdí ostatní pakety jdoucí na jiné porty Nemělo by to být spíš naopak? Zdá se mi, že takhle to nedává smysl. Vlastní paměť na každém portu by přece měla být výhoda, nebo ne?

Odpovědi na otázku

Davalo by to zmysel, ak by sa tam pisalo niekde nieco o Token-Ringu. Ak by hej, tak by to musel byt hodne stary ucebny material, zhruba 40 rokov. Ako funguje tak stary hardware vedia akurat profaci, alebo docenti, studenti uz nie a ani ich to nezaujima. Nikdy sa s tym uz nestretnu.

Dobře, děkuju za odpověď! +1