» Poradna » Mobily

Brick Galaxy S3 mini VE

Dobrý den, mám zde jednu starší cihličku. Potřeboval bych pro ní sehnat debrick.img ale ten bohužel nemám a nemůžu ho ani najít. Nebyl by někdo ochotný ho pro mě udělat? Potřebuju ho na model i8200. Děkuji

Odpovědi na otázku

Podívej se na https://forum.xda-developers.com/ třeba tam něco najdeš.

Internet jsem projížděl už desítky hodin a nic. Proto doufám že někdo ještě má telefon doma a bude ochotný :/

S3 mini mám doma ale nic dělat nebudu.

Mohl bych se zeptat jaký to je model? Já mám novější který má jiné modelové číslo a je lehce přetaktovaný. Byl bych vám ochotný i něco zaplatit

Trochu OT, ale k čemu by ti takový telefon v dnešní době byl?

Byl to můj první smartphone a prostě mám k němu už jakési citové pouto. Krom toho pořád se hodí záložní mobil když hlavní vypoví službu.

Mám ten starší GT-I8190. Takže nic.

Nevadí, třeba se ozve někdo jiný