» Poradna » Windows (a jiné OS)

Březnové aktualizace Windows 8.1

Dobrý den,Jak nejlépe aktualizovat Windows 8.1 s procesorem Intel Skylake i7-6700. V lednu a únoru jsem ještě nic neaktualizoval. Lze nainstalovat přímo měsíční březnovou kumulativní aktualizaci KB4088876?Aktualizace pouze zabezpečení asi nelze aktualizovat pouze březnovou?Děkuji

Odpovědi na otázku

Kumulativní stačí pouze ta březnová, security-only kumulativní nejsou, musí se instalovat všechny postupně.Ovšem jestli vůbec aktualizovat už se musíš rozhodnout sám. Každopádně si napřed udělej zálohu OS. Stav zabezpečení proti Meltdown & Spectre můžeš zkontrolovat pomocí https://www.grc.com/inspectre.htm kde lze "opravy" i vypnout.

Při instalaci záplat pouze zabezpečení musím tedy tyto nainstalovat všechny:V lednu pro windows 8.1 vyšly 3 záplaty (pouze zabezpečení).KB 4056898KB 4073576KB 4077561V únoruKB4074597V březnuKB4088879Nebo bude jednoduší nainstalovat kumulativní březnovou KB4088876Děkuji

No musíš si ujasnit, co vlastně chceš. Security-only instalují ti, kdo nechtějí telemetrii a další svinčík od MS. Musí být postupně nainstalovány všechny počínaje tak jak jsou vypsány zde https://goo.gl/weuiYF Pokud to chceš mít bez práce, povol automatické aktualizace a nestarej se o nic - ale aby ses pak zase nedivil.....