» Poradna » Mobily

Brawl stars

Dá se získat zpátky svůj účet na brawl stars?

Odpovědi na otázku

A zdravit bude kdo? Tady nejsi ve chlívě.

https://youtu.be/TL3r7ATGamk kukni si moje video. Je z Brawl Stars. Dúfam, že sa bude páčiť A dá sa. Len potrebuješ vedieť gmail

Proč tady spamuješ nějaké stupidní video? To nikoho nezajímá...

Tak porad jak na to, gmail vím... Dík

A jak to mam teda udelat

Proč se ptáš tady? Zeptej se autora té aplikace.

A co když neumí anglicky premislej trochu

ty vole tady je to plný dementů a vymaštěnců (ne ty jakube)

Jak mám splátky získat starý účet ?

Ahoj,ja sem pucil kamosovi muj ucet v brawl a onsi ho nechce vimazat jak mu ho mam zablokovat abych na em mohl hrat ja a on ne???

Záleží jestli máš supercell id pokud jo tak ano ale jestli ne tak smůla

Dobry den , v mem účtu je hacker jak si můžu změnit účet v brawl stars i když ho tam mám daný?

Učet

Nevím jaky text

Chte bych svúj úcet spet

jesli ho mas ulozenej tak jo

A jak se teda mam odhlasit z 2 uctu co??

Jak si mam vymazat 2 ucet chytroline

Jak si mam vymazat 2 ucet v brawl stars chytroline

Ajsbxhehhdjjdjdbdifjejfidjdjjdjejfjencjdbksxm

Chci se stát heckrem

Hfurfjcjjfjfjgn

Prosím kdo mi poradí jak si změnit email na braw stars prosím napište mi na mess Tomáš Brezina mam tam fotku obloha fijalovi modrá

Dobrý den psal jsem si s hekrem na tik toku že mi dá zdarma gemy a chtěl o denně účet tak jsem mu ho řekl a on řekl příjdeti kód kód mi přišel a z ničeho nic se mi dostal do brawl stars prosím o pomoc mám rám 9339 trofejí já ho chci toho hekra dát příč aby mi nic nedělal z účtem Děkuji.

Ano,dá

Ano pokud jsi na svém bývalém účtu založil supercell ID jinak ne možná pokud si najdeš svůj tag a napíšeš na suport