» Poradna » Ostatní

Bratislava - Budapešť

Nevíte někdo, jak se dostat co nejlevněji veřejnou dopravou z Bratislavi do Budapeště? Slovenské dráhy mají tarifní jízdné za 15 EUR tam a zpátky, to ujde, ale neexistuje ještě něco levnějšího (autobusy)? Eurolines.sk jsou dražší...

Odpovědi na otázku

Po svojich

Nazdar, uz si pisal aj skor, a nik ti neodpovedalJa v SR pouzivam cestovny poriadok www.cp.sk, su tam uvedene aj sukromne linkyTak skus, mozto ti to pomoze. Vela stastia.

No najlacnejsie asi bude zajst v Blave na hranicny priechod a niekoho si stopnut...

Ako som ti už odpovedal vo fóre pozri cp.sk, alebo stopa