» Poradna » Ostatní

Bože jak já mám ten luneks rád

DNes sem chtěl zapsat jen tento zápisek a hle, nějak se mi na disku tutka rozpadlo k=odováni. Taky sem instaloval novou testovací versi MAnsdrivy. Bohužel mi to přemazalo /BOOT oddíl. A compiz není zas tak skvelej, oproti XGL je to Jen náhrazla, protože XGL rulezzz. Taky mi dnes spadla mozilla. Ty pocitace už mě pěkně štvou, kdybych s nima měl DĚlat professionálně, asi bych si šel hodit lano. LAe furt je to lepší než každejch pět minut restartovat windows. Tutky sem byl u kámoše a měl na kompu widle, když sem vyděl tu špěnátovou zeleň s indigově-pastelkovou modří, málem sem vrhnul. V ímejlech se dozvídám o sobě samý škaredý věci. ZEZJména v těch, který mají k=odováni cp1250. Čim to asi bude? WIdláci se můžou z tutky poprskat. Ale já jim to přeju

Odpovědi na otázku

I přes pokročilou vypatlanost z hulení ještě zachována částečně schopnost písemného projevu, avšak se známkami zmatenosti.

..jjj. ešte to je aktuálne ??

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Curabitur libero lorem, condimentum quis, vestibulum quis, laoreet vel, urna. Maecenas felis odio, sollicitudin cursus, ultrices eget, nonummy eget, est. Sed malesuada mollis arcu. Suspendisse laoreet est eget magna. Nullam non nisi in ante pharetra dignissim. Suspendisse consectetuer dui vel libero. Aenean tincidunt, odio eget fringilla dapibus, mi magna cursus metus, nec placerat urna orci non nibh. Nullam vitae est a odio volutpat lacinia. Phasellus eu ante ac dui rhoncus ultrices. In nec ligula. Nam aliquam aliquam nisl. Nulla non mi. Sed a sem. Duis massa risus, faucibus ut, viverra quis, placerat a, elit. Suspendisse felis.

Pellentesque convallis, mauris tempus consequat accumsan, nulla enim sodales felis, et vulputate magna odio laoreet velit. Nunc malesuada interdum ante. Duis pretium turpis vitae ante. Quisque convallis. Duis rhoncus vestibulum lacus. Suspendisse et turpis. Curabitur convallis, metus sed sodales dapibus, mi nunc mattis neque, vitae aliquet tortor arcu at est. Suspendisse malesuada, sapien vitae scelerisque fermentum, orci mauris aliquet nisi, in consequat urna quam ut orci. Etiam eleifend est commodo enim. Phasellus sapien. Nulla non metus tristique arcu convallis eleifend. Ut nec lectus. Nullam enim. Sed blandit libero ultrices dolor. Morbi nibh nibh, ornare sed, lacinia in, consequat ut, purus. Vestibulum quis nisl. Fusce mollis, nibh a lacinia ullamcorper, dolor sapien rutrum nunc, in dapibus felis nulla eu diam. Praesent eu justo.

Nunc sem tellus, iaculis a, facilisis vitae, eleifend quis, augue. Cras id libero. Suspendisse potenti. Mauris sagittis nisl at turpis. Vestibulum tempus sem eget dolor. Morbi vitae augue. Sed cursus, dolor ut commodo tempus, massa dolor eleifend lorem, a cursus felis sapien nec tellus. Nunc rhoncus nibh quis neque. Sed lorem augue, ullamcorper eu, pulvinar id, posuere quis, urna. Integer urna velit, fringilla et, posuere quis, congue in, metus. Ukázat celý příspěvek

...aj ja si myslim

Pod to se podepisuji

jirka44 povolanim Doktor mediciny a latinu mal povinnu. Alebo ze by to nebola latina ?

google něznaješ?

cs.wikipedia.org ...

Chlapci...a čo to vlastne hulíte???

staré koberce....

Amen. Svatý Linux nechť ti požehná

Dobrý matroš

hej ? A spustím na Linuxe hry Oblivion, COD 4 a pod. ??

Ked vydaju verziu pre Linux tak v pohode

... což se nikdy nestane ... zaplaťpánbůh

Zaplať pánbůh. Bez her se obejdu.

kdyz si stahnes warez verzi hry tak je nerozbehas, ale originalni nosice maji v drtive vetsine instalacku i pro unixove systemy...to vetsina warezaku ni netusi...tak tu nemel picoviny

Tak to to e najvacsia blbost co som si dneska precital

Tomu rád věřím ... Ty cos ještě nepochopil že Win Ultimate neexistuje, že používáš pirátský operák, po tobě těžko chtít abys pochopil tetris

Trpis tezkou dusevni poruchou. To je tak tezke se smirit s tim, ze na Linux proste nemas?

Linux by som nechcel, ani keby som zanho mal platit tazke prachy.

A zadarmo uz vôbec nie.

No vidis. Ja zas musim platit windows a radsi bych ty prachy vrazil do linuxu.

Blíží se konec klasických OS ( i vedení MS souhlasí ). Dnes na internetu spustíš slovníky, mapy, office, flash hry, zítra i virtuální systémy bez instalace, bez virů, bez nutnosti vlastnit výkonný počítač. Postačí odstartovat webový prohlížeč na linuxu.

.... a shodit tím už tak kravinama zacpanou síť internet ... paráda

Dnes se objemná data přenášejí mezi fyzickými PC, zítra mezi virtuálními PC v rámci paměti serveru.

Ale to ano, ale i ze serveru na server se ty data nějak musí dosta, že ? .... pak-li že k tomu vůbec někdy na virtuální úrovni dojde, v tomto měřítku.

Pravda bude uprostřed, protože bez rychlého a spolehlivého internetu bude kralovat windows.

To je predpoved od rovnakych ludi ako ze potencial pre pocitace je maximalne 5-10 pocitacov na svete? Alebo ze 640KB musi stacit kazdemu uzivatelovi? Predpovedi tu bolo a malo ktore sa vyplnili.

A dělá se Linux i ve verzi Ultimate?

Linux je standartne vo verzii Ultimate

jjj. Ultimate Linux je niečo ako Notepad.