» Poradna » Programy

Boxíky

Prosím o radu, jak přidat a odebrat boxíky na hlavní stránce FF. Z Možností to nejde.

Odpovědi na otázku

Omlouvám se všem za nepřesnost ve formulaci mé otázky. Popsaný problém se týká domovské stránky na Seznamu.cz, kde figuruje nadpis"...., zde je výběr článků pro vás", pod kterým je nespočet odkazů na webové stránky včetně reklam, které nejdou smazat, takže se mi nedaří ani dostat se na konec domovské stránky. Potřebuji se tohoto výběru zbavit.

Aha! Dovolím si to shrnout:1. Používáš prohlížeč Firefox2. V něm máš nastavenou jako domovskou stránku seznam.cz3. A s ní máš ten popsaný problém s "boxíky". Fakt si nějak nedokážu představit, jak to vypadá - můžeš šoupnout PrintScreen na ctrlv.cz?4. Když na seznam.cz vlezeš přímo napsáním "seznam.cz" do adresního řádku, taky vidíš ty "boxíky"?P.S.: na konec jakékoliv stránky se dostaneš klávesou "End".

Díky za věcnou odpověď. S tou rekapitulací souhlasím, ale s tím screenem jsem takhle nikdy nepracoval, takže se mi podařilo obrázek získat, ale nevím co s ním.

Aby to šlo, musíš být přihlášený do seznam mailu. Pak má každý "boxík" vpravo nahoře menu s nastavením, kde ho můžeš upravit nebo odebrat.

Návod jak sejmout a poslat obrazovku najdeš přece přímo na ctrlv.cz: https://ctrlv.cz/

Tak jsem se protrápil v Poradně ke zjištění, že to nejde odstranit a nezbývá, než se s tím smířit nebo přejít na jiný prohlížeč. Díky všem za snahu.

To ti bohužel došlo až ve čtvrt na dvě ráno. Vrať se s dotazem, až dokážeš svůj problém srozumitelně popsat.

2x mínus? Dobře, tak se nevracej.

Snímek aplikace by byl za všechna jeho dosud napsaná slova, ale když nezvládá ani základní uživatelskou dovednost s klávesou "PrtScr", tak to bude velice těžké. Nic bych nedal za to, že prohlížeč za to "nemůže", ale když chce: https://portableapps.com/apps/internet

Děkuji za snahu, ale jak píši výše, problém je neřešitelný a proto uzavírám diskusi.

Co má prohlížeč společného s nastavením titulní stránky seznam.cz?

jsou lidi, co si myslí, že Seznam = Internet, tak mne to moc neudivuje...