» Poradna » Programy

Bordel v počítači

Dobry den, Mám bordel v počitači(softwerove) a seka se mi to a chtel bych se zeptat jestli neznate nejaky dobry program na cisteni pocitace (proc to nehledam sam je to ze minule jsem kvuli tomu mel zavirovany pc)

Odpovědi na otázku

Bohužel, známe jen ty špatné.

Jenom hlavně nestahuj program na čištění. Normálně si přeinstaluj Windows. Zálohuj si data, nastavení obnovit a hotovo.

Malware bytes, eset pro domácnost

Bohuzial nejaky Ultimate PC BFU Proof de-crapifier neexistuje.Ako pise kolega, cista instalacia a do buducna sa snazit PC nezabordelovat.

Tak tak, udělat čistou instalaci je jediné řešení...

Nejrychlejším a nejspolehlivějším řešením je přeinstalovat Windows. Pokud máš osmičky či desítky, pak je možné ještě použít funkce refresh a restart:http://pctuning.tyden.cz/index.php

https://www.piriform.com/ccleaner - ale jako nainstalovanej bordel vám to neodinstaluje. to musíte růčo.A kolik máte paměti? 4GB je základ. Jinak se Vám to bude sekat bordel nebordel.