» Poradna » Programy

Bootování Visty (akutní pls HELP!)

Dobrej den,
Mám v PC 2 disky. Disk 1 - 250GB rozdělen na 30+220GB. Disk 2 - 80GB. Nainstaloval jsem Vista ultimate na ten 30GB partition, ale z nějakých důvodů si vista uložila boot soubory na disk2
Oňeh 30GB se velmi rychle naplnilo a já hledal řešení jak bez formátování a nové instalace zvětšit ono C: (30GB) Zde v poradně mi poradili, že existují jisté programy, které dělají obraz disku, ale ty bohužel chtějí dělat obraz obou disků kvůli těm boot souborům. Musím nějak dostat ty bootovací soubory na to 30GB c: aby v tom nebyl takový chaos. Když odpojím ten disk2 od PC, tak nemám vůbec šanci rozjet windows. Našel jsem na to nějaké prográmky jako BCD editor, ale ty si hrají jen s časem a výběrem systému

Odpovědi na otázku

Podívej programům je fuk kde maš bootsector - rozhodně to není důvod aby usoudily že udělají obraz obou a ne jen jednoho selektivně.To za a.za b Vista se nerozhodla jedině že bys měl jinou než já,udělalals krpu - samozřejmě se budeš zapřísahat že ne.nicmeně fakt ve dvou větach maš dvě fakticke chyby - tvorba image a to že Visty se rozhodly,je to sice system naprd ale další hromadu chyb dělaj lidi že nerozumí terminologii a klikají vklidu next next.
Disk jakekoliv pismeno a prakticky cokoliv ti udělá prostě image a umístí ho kam si řekneš.raděj někoho zavolej nebo data už neuvidíš.