» Poradna » Programy

Bootovací fleška z ISO souboru Drive Fitness Test

Zdravím, potřebuji najít způsob jak udělat funkční bootovací flešku s programemDrive Fitness Test. mám ISO a vím,že dokáže dokáže běžet i pod DOSem. já potřebuji otestovat v PC HDD a jelikož se nedaří instalace OS tak chci rovnou otestovat HDD tím softem.Díky A hezkej den

Odpovědi na otázku

Zkus to Rufusem http://rufus.akeo.ie/

Rufus znám udělá mi boot s DOSem,ale jak tomu připojit soubory z toho ISO,tak bych když když nabootuju DOS mohl spustit ten program ?

Rufus ti přece udělá live flash z ISO a pokud myslíš Hitachi Drive Fitness Test, tak to je ISO už s vestavěným DOSem, takže by to mělo fungovat podobně jako např. u live usb linuxu.

Díky

Použij Yumi a z "roletky" vyber "Try unlisted ISO from RAM"

Na to mrknu, to se přímo pak připojí to ISO s tím programem a ono to vytvoří boot flešku ?

Rufus i Yumi vytvoří z bootovacího ISO souboru bootovací USB Flash. Yumi umí multiboot (nahraje bootmanager a můžeš přidávat ISO soubory dokud je na flash místo), ale některé ISO soubory nepřečte. Rufus při nahrávání flash zformátuje.Na vytvořenou bootflash můžeš přidávat další soubory, například k instalaci Win přidat drivery, instalačku sesvicepacku, nebo office.

Super tohle jsem potřeboval, ne jenom SW ale trochu to objasnit. Moc děkuju,Zas mám co zkoušet.