» Poradna » Windows (a jiné OS)

Boot

Zdravim!Dneska pri pokusu nabootovat muj notebook dell latitude e5420 se vyskytla hlaska: selected boot device failed... Bootuji, vypalene win 7.. Je mozne ze jsou spatne vypalene?Boot z dvd mam povoleny

Odpovědi na otázku

https://www.zive.cz/poradna/mandriva-linux-20... - kdyby bylo dobré, tak by nabootovalo. Hláška naštvaného BIOSu je přímo křišťálově jasná. Někomu to odnes, bude to rychlejší.

Dneska? To jako jindy ti to ze stejného zařízení nabootovalo? Ano, bios ti říká, že má problém ze zvoleného zařízení nabootovat. Doteď jsem ale nepochopil, proč tam mermomocí rveš ty Windows, když to evidentně nezvládáš? Proč v klidu nepoužíváš tu Mandrivu? Podle mne by měla splňovat všechno co potřebuješ.PrasatkoPee