» Poradna » Programy

BOOT XP

Zdravím lidičky, potřeboval bych pomoc s bootovacím CD win Xp . Mám originálku (kopie) a když si chci vytvořit novou kopii(cd) tak ji sice vysmahnu, ale již nebutuje. Kde udělali soudruzi z NDR chybu?? Poradí někdo jak vytvořit v Roxiu creatoru bootovací sédéčko???? Díky

Odpovědi na otázku

Skus si vytvorit ISO subor (obraz disku CD) ten napalit alebo ho napal cez CloneCD...

a taky se podívej jestli máš na CD bootovací stopu.Microsoft img.