» Poradna » Programy

Boot XP z externí DVD vypalovačky?

Zdravím Vás,

koupil jsem starší mini pc, ale nemá CD/DVD mechaniku. Zajímalo by mě jestli dokáže systém nabootovat z externí DVD vypalovačky, tak abych přeinstaloval systém. V BIOSu možnost bootovaní z usb je, ale nejsem si jistý jestli to není jen pro flashky.

Předem díky za radu.

Petr

Odpovědi na otázku

Použij návod na umístění instalačních prostředků na flashku. Návodů je dost. Boot z USB externí mechaniky na starším PC může být velmi problematické, ne-li nemožné.

Zatím na všech PC kde byla možnost bootu z USB mi to externí mechaniku vzalo.

Díky chlapi. To jsem rád, že to povalí.

Petr