Boot přes USB nefunguje klávesnice

Odešla mně DVD mechanika a potřebuji nabootovat OS přes USB flash disk. Bohužel pokud takto bootuji, nefunguje klávesnice. V biosu však klávesnice funguje, při bootování z USB pak klávesnice je OFF.Moc se v biosu nevyznám, ale nelze to nastavit, aby při bootování z USB klávesnice fungovala?https://ctrlv.cz/shots/2017/04/13/rsRH.pnghttps://ctrlv.cz/shots/2017/04/13/FPRp.png

Odpovědi na otázku

Nebo nelze nastavit Windows10 tak, aby při bootování se nedotazoval na zmáčknutí klávesnice pro spuštění bootu?

Najdi nějakou starou klávesnici pro tento případ a zkus. Někdy chce kulatou zástrčku místo USB.

PS/2 klávesnici bohužel už nenajdu a to ani redukci na ní. Bohužel. Přes boot to ale asi nepůjde, aby W10 bootoval bez nutnosti zmáčknutí libovolné klávesnice, že? Bylo by to ideální, ale to se asi nestane.

V bazaru nebo jinde ve šrotě je toho plno. Podívej se. Nevím jak dalece je systém nahozený, ale USB musí také mít v PC ovladač. Klasická klávesnice startuje jinak.

"Moc se v biosu nevyznám, ale nelze to nastavit, aby při bootování z USB klávesnice fungovala"To se mi nezdá, často bootuju live usb různých linuxových dister a usb klávesnice normálně fungují. Nezdá se mi, že by to bylo něco s bootováním.

Tipuji: Nepodporované USB(např. ve win7 to je USB 3.0 a výše).

To má inštalačka Windows 10 stále problém s bootovaním a USB? Koľko SUB zstrčiek máš k dispozícii? Je to notebook, alebo PC? Daj sem konfiguráciu, alebo typ.