» Poradna » Notebooky

Boot menu

Zdravím, moje přítelkyně je v lázních a po vybití baterie a následně zapnutí notebooku skáče do kola boot menu. Nedá se s tím nic dělat. Poradil by někdo co s tím? Předem děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Tak asi zase nabít a biosu se podívat zda je nastavený správný čas,datum a taky bot z disku.

No ona se nedostane do biosu

Pokud se nedostane do BIOSu, tezko s tim neco delat. Nejspis bude potreba znovu nainstalovat Win. Tudiz s tim asi zamiri do servisu..

Bios by jít měl přes jakou F klávesu to zkoušíš a značka notebooku.

Jasně, jestli se spustí boot menu, musí jít i Bios. Jen najít tu správnou klávesu (že by manuál?).

Zkus tam strčit instalačku a "Opravit spouštění".

nejdřív ať s tím vyleze z vody