» Poradna » Notebooky

BOOT menu

Ahoj,potřeboval bych poradit mam starý notebook Lenovo thinkpad R500 2718 V4Ra potřebuju jej přeinstalovat ale nevím jak se dostat do BOOT menu vlastně nevím vůbec jak ho přeinstalovat když ho zapnu píše "Active partiton not found! Press any key..."

Odpovědi na otázku

Opravdu technická prehistorie: Intel LGA 775.IMHO by si už zasloužil odpočinek ve sběrném dvoře.Opravdu trváš na jeho zprovoznění?Pokud ano: standardní postup:Obnovit tovární stav: RTFM!

je starej ale furt dobrej :Da nevím co je RTFM bude to semnou asi těžké :)

https://cs.wikipedia.org/wiki/RTFM=> rychle zjistíš klávesovou zkratku pro obnovu.

jo vím je to F12 hodí mě to do Boot menu jestli je to ono?

jo dík za článek :D