» Poradna » Mobily

Boot logo

Zdravím, mám nový mobil Samsung Galaxy S6 SM-G920F a při zapnutí se mezi loga Samsungu cpe ještě logo operátora (Swiftcom myslím). Rád bych jej odstranil i s tím otravným zvukem. Root nemám a mám strach kvůli záruce. Ve složkach jsou vidět jen ty originální soubory Samsung boot loga a zvuku, který je po přehrání ztlumen. Hledám vysvětlení a návody neustále, ale nic srozumitelného nemohu najít, takže prosím někoho o podrobné vysvětlení a jak případně postupovat v odstranění té věci, aby vše najelo do originálu bez meziloga operátora. Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Kde jsi telefon kupoval ?Pokud chceš změnit bootovací animaci, tak šup na root a twrp

Ps: Telefon snad zapneš jednou a pak ho několik měsíců používáš než se vypne :D Řešíš zbytečnosti.

Já právě na noc telefon vždy vypínám. :D

Vypnout na noc zvuk nebo zapnout mód letadlo ti nestačí?

mám tam taky custom intro od operátora. Root mám, ale prý to nejde jednoduše odstranit, tak to neřeším a jednou za čas to vydržím.

Nahrajes prece original ROM od neoperatora. Cistou od vyrobce a mas to. jakepak copak, ale asi zalezi na telefonu a typu.

Jak může být někdo tak blbej a koupí si předražený mobil značky Samsung, kterých je po světě jako hoven.. a ještě k tomu startující se dvěma stupidními logy.. ???.. Ano, strach z rootu je vcelku oprávněný, neboť právě takový předražený slavný Samsung se může posrat tařka kdykoliv...

Alespoň už vím, v čem je problém. Sem blbej. Díky za vysvětlení. PS: koupil jsem ho o 5 tisíc levněji než normálně stojí. Je totiž z EU distribuce a to logo hold za tu slevu přežiji. A nejsem žádný Samsungový maniak, je to můj první mobil této značky a lákalo mi jej vyzkoušet za tuto cenu. Jsem s ním zatím velmi spokojen. Logo operátora je pro mě jen malý neškodný kaz, který překáží dokonalosti.

NJN, to su tie super modifikovane firmvery. Najkrajsie na tom je, ze ked Samsung vyda update, tak pokial ten debilny operator, co si modifikuje ten firmver nespravi update, tak ty ho nedostanes.Ja by som to zakazal.Kazdopadne, asi sa nevyhnes Rootu a de-brandingu pomocou preflashovania originalneho Samsung FW, cize unlock bootloader+TWRP atd.

Zatím to vypadá, že operátor je to slušný a nezaostává. Aktualizaci na Android 6.0 jsem dostal vcelku rychle. Ale souhlasím, že zakázat to, by bylo nejjednodušší. Jinak děkuji za odpověď. Něco podobného mohu provést až ale raději po skončení záruky.

Bude to pouze soubor k smazání, ale kdo ví, kde je schovaný. Fóra typu xda-developers by mohla mít odpověď.Root bude třeba, ale to chce pohledat specifický pro daný mobil. V lepším případě půjde rovnou, pak by neměl být problém, poněvadž se dá většinou nějak odstranit. Pokud to ale bude ta složitější varianta zahrnující změnu firmwaru, bude potřeba odemknout bootloader, a to ,v případě Samsungu, bude nejpravděpodobněji znamenat ztrátu záruky (např. "problém" jménem KNOX).